blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta wycieczek kilku- i kilkunastodniowych do najciekawszych miejsc w Polsce, na Słowacji, w Czechach, Austrii oraz wielu innych europejskich krajach. Nasza oferta wycieczek kilkudniowych jest przeznaczona nie tylko do przybywających na Żywiecczyznę turystów, ale także do mieszkańców Żywca i okolicznych miast i miasteczek, którzy chcieliby zobaczyć inne kraje i kultury.

Szeroka oferta kilkudniowych wycieczek zagranicznych

Pomimo tego, iż w naszej ofercie znajdziecie wycieczki kilkudniowe po Polsce (m.in. w Bieszczady i na Dolny Śląsk), głównym elementem naszej oferty dłuższych wyjazdów są różnego rodzaju wycieczki zagraniczne, które w zależności od wybranej opcji i kierunku wyjazdu mogą trwać od 2 dni do nawet 3 tygodni. W naszej ofercie znajdziecie wycieczki praktycznie do wszystkich regionów w Europie. Zarówno kilkudniowe wyjazdy do bardzo bliskich nam Czech, Słowacji czy Niemiec, jak i nieco dłuższe wypady do Francji, Hiszpanii, Włoch czy na Bałkany. Tak duży wybór sprawia, że nasze biuro podróży może z powodzeniem konkurować z największymi graczami w branży turystycznej w regionie.

Dzięki wieloletniemu już doświadczeniu pracy w branży i współpracy z wieloma renomowanymi hotelami i firmami oferującymi przewóz osób, gwarantujemy, że podczas wykupionych u nas wycieczek zagranicznych wszystkie punkty ich programu będą zapięte na ostatni guzik. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty wycieczek kilkudniowych, zachęcamy do kontaktu z biurem Beskidy Travel w Żywcu!

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(