blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WŁOCHY „Liguryjskie Perły”

Typ wycieczki: 10 dni, Włochy,

włochy leszek wycieczki kilkudniowe - WŁOCHY

Dzień 1

18:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch. Nocny przejazd autokarem.

Dzień 2

W godzinach rannych przyjedziemy do WERONY, miasta słynnych kochanków – Romea i Julii. Odwiedzimy dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata, Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri oraz Torze de Lamberti – XII wieczną wieżę, z której można podziwiać panoramę całego miasta.

Po zakończonym zwiedzaniu przejedziemy do hotelu na Riwierze Liguryjskiej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Rano śniadanie w hotelu. Cały ten dzień przeznaczony będzie na odpoczynek i plażowanie. Wieczorem obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

Dzień 4

Rano po śniadaniu przejedziemy do MONACO i MONTE CARLO. Zwiedzanie tego państwa – miasta rozpoczniemy od zobaczenia z zewnątrz budynku Oceanarium. Następnie przejdziemy do Katedry, w której znajduje się grób księżnej Grace Kelly oraz pod Pałac Książęcy, skąd spacerem przejdziemy do portu jachtowego i dalej do dzielnicy zwanej Monte Carlo, gdzie zobaczymy słynne kasyno. Następnie przejedziemy do CANNES. Zobaczymy promenadę La Croisette, hotel Carlton, Pałac Festiwalowy. Po zakończonym zwiedzaniu powrócimy do autokaru i wrócimy do hotelu. Wieczorem obiadokolacja w hotelu, nocleg.

Dzień 5

Rano śniadanie w hotelu. Cały ten dzień przeznaczony będzie na odpoczynek i plażowanie. Wieczorem obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

Dzień 6

Rano, po śniadaniu przejedziemy do GENUI – znanego włoskiego miasta portowego. W programie: dom, w którym urodził się Krzysztof Kolumb, port, Katedra San Lorenzo i Plac Dantego z pobliską Bramą Miejską oraz Oceanarium (dla chętnych możliwość wejścia do muzeum). Następnie udamy się w drogę w kierunku Portofino, po drodze przejeżdżając przez urokliwe miasteczko RAPALLO. Maleńkie Portofino, schowane w zatoczce okolonej zboczami gór bujnie porośniętych drzewami oliwnymi i cyprysami, wygląda jak raj na ziemi i przyciąga swym urokiem gwiazdy filmowe i inne sławy. Wieczorem wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7

Rano śniadanie w hotelu. Po nim wycieczka do GROTY BORGIO VEREZZI najbardziej kolorowej jaskini w całych Włoszech, z przepiękną szata naciekową i wspaniałymi formami skalnymi. Po południu czas przeznaczony na odpoczynek i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 8

Rano śniadanie w hotelu. Cały ten dzień przeznaczony będzie na odpoczynek i plażowanie. Wieczorem obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

Dzień 9

Rano, po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do WENECJI. Jej zwiedzanie rozpoczniemy od przejażdżki tramwajem wodnym do historycznego centrum miasta. Zobaczymy Plac św. Marka, Campanillę, Bazylikę św. Marka, Most Westchnień, dzielnicę Rialto ze słynnym mostem Rialto. Po zakończonym zwiedzaniu wyjedziemy w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd autokarem.

Dzień 10

W godzinach popołudniowych powrócimy do Żywca.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 2150 zł/os.

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, toaleta, cafe – bar, video/DVD, rozkładane fotele),
– zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu *** na Riwierze liguryjskiej,
– wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji
– opiekę licencjonowanego pilota
– opłaty drogowe i graniczne,
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka objazdowa Włochy Liguria 10 dni doc1 212x300 - WŁOCHY Wycieczka objazdowa Włochy Liguria 10 dni doc2 212x300 - WŁOCHY Wycieczka objazdowa Włochy Liguria 10 dni doc3 212x300 - WŁOCHY

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(