blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

NIEMCY „Drezno- Florencja Północy, fabryka porcelany w Miśni, Szwajcaria Saksońska – kraina fantazyjnych form skalnych i tajemniczych zamków”

Typ wycieczki: 3 dni, Niemcy,

niemcy leszek wycieczki kilkudniowe - NIEMCY „Drezno- Florencja Północy,  fabryka porcelany w Miśni,  Szwajcaria Saksońska - kraina fantazyjnych form skalnych i tajemniczych zamków”

Dzień 1

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd w kierunku granicy polsko-niemieckiej. W godzinach popołudniowych dojazd do Drezna – stolicy Saksonii, nazywanej „Florencją Północy„. Zwiedzanie, w programie m.in. Opera Sempera, Zwinger – barokowa budowla uznawana za najpiękniejszą w Niemczech, Residenzschloss, barokowy kościół protestancki Frauenkirche, Georgentor, Fürstenzug – Orszak Książąt składający się z 24 tysięcy ceramicznych płytek przedstawiających 800-letnią dynastię Wettynów, Katedra Hofkirche wraz z kryptą Wettynów. Obiadokolacja w restauracji. Przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Pirny. Zwiedzanie, w programie starówka oraz Kościół Mariacki z przepięknie zdobionym sklepieniem późnogotyckim.

Następnie przejazd do jednej z największych atrakcji historycznych regionu – twierdzy Königstein. Później wizyta w rezerwacie skalnym Bastei, słynącym z monumentalnych ostańców skalnych i najpiękniejszych widoków w całej Szwajcarii Saksońskiej. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Miśni, zwiedzanie słynnej na całym świecie ponad 300-letniej fabryki porcelany. Następnie dalsze zwiedzanie miasta, w programie m.in. Starówka, pochodzący z XV wieku zamek Albrechtsburg. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do Żywca około godz. 22.00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 699 zł

Cena zawiera:
-transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, wc)
-zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu ** – *** po stronie czeskiej (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
– wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w restauracji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka Niemcy Drezno Misnia Szwajcaria Saksońska 3 dni doc1 212x300 - NIEMCY „Drezno- Florencja Północy,  fabryka porcelany w Miśni,  Szwajcaria Saksońska - kraina fantazyjnych form skalnych i tajemniczych zamków” Wycieczka Niemcy Drezno Misnia Szwajcaria Saksońska 3 dni doc2 212x300 - NIEMCY „Drezno- Florencja Północy,  fabryka porcelany w Miśni,  Szwajcaria Saksońska - kraina fantazyjnych form skalnych i tajemniczych zamków”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(