blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WŁOCHY „Perły Włoskiego Południa”

Typ wycieczki: 9 dni, Włochy,

włochy leszek wycieczki kilkudniowe - WŁOCHY „Perły Włoskiego Południa”

Dzień 1 

15:00 – wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy, Austrię.

Dzień 2

Przyjazd do Włoch w godzinach porannych. Przejazd do stolicy Toskanii – FLORENCJI, zwiedzanie Piazza del Duomo i Katedra Santa Maria del Fiore, Baptysterium, Piazza della Signoria i Palazzo Vecchio, Galeria Uffizi, słynny most złotników Ponte Vecchio, czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do RZYMU. Zwiedzanie Wiecznego Miasta – spacer traktem historycznym, Colosseum, Fori Imperiali, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Przejazd metrem do WATYKANU – wizyta w Stolicy Apostolskiej. Nawiedzenie grobu Jana Pawła II i zwiedzanie Bazyliki św. Piotra. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wyjazd w kierunku Zatoki Neapolitańskiej. Przejazd na MONTE CASSINO, wizyta w Opactwie Benedyktynów – zwiedzanie klasztoru św. Benedykta oraz katedralnych dziedzińców. Przejazd na cmentarz żołnierzy gen. Andersa. Oddanie czci poległym Polakom. Przejazd do NEAPOLU – przejazd główną arterią komunikacyjną miasta, poznanie jego historii oraz głównych zabytków (Galeria Umberta I, Palazzo Reale, Zamek Książąt Aragońskich i Andegaweńskich, Zamek na Jajku, dzielnica Santa Lucia, port Mergellina, promenada Caracciolo). Sesja zdjęciowa na Półwyspie Posillipo – piękna panorama na całą Zatokę. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd do centrum SORRENTO, które znane jest z gajów cytrynowych i ich przetworów. Wizyta w fabryce limoncello wraz z degustacją lokalnych produktów i możliwością ich zakupu. Spacer na punkt widokowy. Przejazd pod najsłynniejszy stożek wulkaniczny, wyjazd autokarem na WEZUWIUSZ – parking górny, następnie indywidualny spacer do krateru. Przejazd do starożytnego miasta w POMPEJACH – wstęp na teren Muzeum Archeologicznego – zwiedzanie ruin z lokalnym przewodnikiem. W trakcie spaceru poznanie historii i zwyczajów starożytnych pompejańczyków oraz ruin najlepiej zachowanego rzymskiego miasta. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6-7

Pobyt wczasowo – wypoczynkowy w hotelu *** w miejscowości nad MORZEM TYRREŃSKIM. Śniadania i obiadokolacje, opieka rezydenta, możliwość plażowania oraz skorzystania z wycieczek fakultatywnych, np. wyspa Capri (ok. 69 EUR), Costiera Amalfitańska – Sorrento, Positano, Amalfia
(ok. 41 EUR). Podane ceny są orientacyjne, wycieczki organizowane są przy min. 20 uczestnikach.

Dzień 8

Śniadanie jako ostatnie świadczenie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez terytorium Włoch.

Dzień 9

Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Żywca w godzinach południowych.

Cena od 1899 zł/os.

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja),
– zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu **/*** w okolicach Rzymu, 4 noclegi w hotelu *** nad Morzem Tyrreńskim (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami),
– wyżywienie: 6 śniadań wzmocnionych, 6 obiadokolacji (serwowane, dwudaniowe z deserem),
– opiekę licencjonowanego pilota
– opłaty drogowe i graniczne,
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (500 PLN)

Wycieczka objazdowa Włochy Południowe 9 dni doc1 212x300 - WŁOCHY „Perły Włoskiego Południa” Wycieczka objazdowa Włochy Południowe 9 dni doc2 212x300 - WŁOCHY „Perły Włoskiego Południa”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(