blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA, AUSTRIA, WĘGRY „Kraina węgierskich jezior”

Typ wycieczki: 4 dni, Austria, Słowacja, Węgry,

slowacja leszek wycieczki kilkudniowe - SŁOWACJA, AUSTRIA, WĘGRY „Kraina węgierskich jezior”

Dzień 1

7:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do stolicy Słowacji – BRATYSŁAWY, spacer po zabytkowym centrum, m.in.: ZAMEK, KATEDRA ŚW. MARCINA, BRAMA MICHALSKA, KOŚCIÓŁ FRANCISZKANÓW, RYNEK Z RATUSZEM. Przejazd do austriackiego miasteczka EISENSTADT – stolicy Burgenlandu, zwiedzanie ZAMKU OBRONNEGO ESTERHÁZYCH z XVII wieku, spacer po starówce. Przekroczenie granicy austriacko-węgierskiej, dojazd do SOPRON, zwiedzanie zabytkowej starówki, m.in. gotycko-barokowy RYNEK, WIEŻA OGNIOWA, DOM FABRICIUSA, RUINY RZYMSKIEGO FORUM. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do FERTŐD, zwiedzanie PAŁACU ESTERHÁZA zwanego „Węgierskim Wersalem” i dalej do wsi JÁK, zwiedzanie ROMAŃSKIEJ BAZYLIKI ŚW. JERZEGO. Przejazd do HÉVIZ, kąpiel w największym naturalnym jeziorze termalnym Europy. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd wśród wzgórz wulkanicznych i winnic nad BALATON. Zwiedzanie PÓŁWYSPU TIHANY: OPACTWO BENEDYKTYNÓW, PROMENADA PISKY, WZGÓRZE ECHA. Przepłynięcie na drugi brzeg największego jeziora Węgier, zwiedzanie, czas wolny na wypoczynek na plaży i kąpiel. Regionalna obiadokolacja z degustacją wina w lokalnej winiarni połączona z wizytą w muzeum węgierskich przysmaków. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie dawnej stolicy i najstarszego miasta na Węgrzech, SZEKESFEHERVAR m.in.: BAROKOWE ŚRÓDMIEŚCIE, RUINY KATEDRY ŚW. STEFANA. Przejazd do KOMAROM, zwiedzanie FORTU MONOSTOR, największej i najlepiej zachowanej XIX-wiecznej twierdzy w centralnej Europie. Przekroczenie granicy węgiersko-słowackiej. Powrót do Żywca w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 899 zł/os.

Cena zawiera:
-transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach **/*** (pokoje 2,3 os.
z łazienkami)
– wyżywienie: 3 śniadania, 1 regionalna obiadokolacja z degustacją wina
w lokalnej winiarni połączona z wizytą w muzeum węgierskich przysmaków,
2 obiadokolacje w hotelu (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (300 zł)

Wycieczka objazdowa Słowacja Austria Węgry 4 dni 1 212x300 - SŁOWACJA, AUSTRIA, WĘGRY „Kraina węgierskich jezior” Wycieczka objazdowa Słowacja Austria Węgry 4 dni 2 212x300 - SŁOWACJA, AUSTRIA, WĘGRY „Kraina węgierskich jezior”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(