blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

HISZPANIA „Andaluzja – Kraina Królów i Sułtanów”

Typ wycieczki: 16 dni, Hiszpania,

hiszpania leszek wycieczki kilkudniowe - HISZPANIA „Andaluzja - Kraina Królów i Sułtanów”

Dzień 1

3:30 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Niemcy, Francję do BESANCON (ok. 1200 km), zakwaterowanie w hotelu w okolicach Besancon, nocleg.

LUB

Przejazd przez Niemcy, Francję do BELFORD (ok. 1200 km), zakwaterowanie w hotelu w okolicach Belford, nocleg. 

Dzień 2

Śniadanie w hotelu, przejazd przez Francję (Dijon, Lyon, Montpellier) do AVIGNON. Spacer po AVIGNON – średniowieczne miasto z piękną starówką. Przejazd przez północną Hiszpanię na wybrzeże Costa Brava, przyjazd do hotelu w okolicy LORET DE MAR, obiadokolacja, nocleg.

LUB

Śniadanie w hotelu, przejazd przez Francję (Dijon, Lyon, Montpellier) do CARCASSONNE. Spacer po  CARCASSONNE – miasto ze świetnie zachowanym układem urbanistycznym , znakomity plener filmowy dla wielu filmów historycznych. Przejazd przez północną Hiszpanię na wybrzeże Costa Brava, przyjazd do hotelu w okolicy LORET DE MAR, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd na południe Hiszpanii; przejazd przez Barcelonę, Walencję, Granadę (ok. 1050 km), po drodze krótki spacer po WALENCJI (w miarę wolnego czasu). Przyjazd do BENALMADENY w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu „San Fermin”, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 – 12

Pobyt w BENALMADENIE, wypoczynek aktywny i mniej aktywny, codziennie śniadanie i obiadokolacja w hotelu. W programie przewidujemy następujące wycieczki (w cenie)

  • SEWILLA – wycieczka całodniowa do stolicy Andaluzji. Zobaczymy między innymi pałac Alkazar, katedrę gotycką, Plac Hiszpański, Park Marii Luizy.

 

  • RONDA i GIBRALTAR – w trakcie tego wyjazdu zobaczymy prawdziwy hiszpańskiinterior„, słynne „pueblos blancos” (białe miasta) oraz przepięknie położone miasteczko Ronda, którego zabudowania rozłożone są na wysokich skalistych zboczach gór Sierra de Grazalema. W drugiej części wycieczki przejedziemy wybrzeżem Costa del Sol do Gibraltaru. W tej brytyjskiej enklawie zobaczymy wspaniałą panoramę Cieśniny Gibraltarskiej z wybrzeżami Afryki, starówkę, twierdzę oraz tablicę poświęconą gen. W. Sikorskiemu.

 

  • CORDOBAcałodniowa wycieczki do dawnej stolicy imperium Maurów na półwyspie Iberyjskim. Miasto, które niegdyś było największym i najbogatszym ośrodkiem miejskim zachodniej Europy szczyci się wspaniałymi zabytkami. Zwiedzimy między innymi słynny meczet Mezguita (obecnie katedra chrześcijańska), twierdzę Alkazar, dzielnicę muzułmańską i dzielnicę żydowską.

 

  • MALAGAby night” – wieczorny spacer po stolicy regionu. Zobaczymy między innymi olbrzymią katedrę z XVIII w., stare miasto, w lokalnych tawernach spróbujemy znakomitego wina malaga. W trakcie pobytu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne).

 

  • AFRYKA – MAROKO. Przejazd autokarem do Tarify (miejsce spotkania wód Atlantyku i Morza Śródziemnego), rejs promem przez Cieśninę Gibraltarską do portu Tanger w Maroku. Objazd autokarem ulicami Tangeru, spacer po dzielnicy nowoczesnej i starym mieście, wizyta na targu arabskim. Cena ok. 65 EUR/ os. Cena obejmuje transport autokarem do Tarify, rejs promem, zwiedzanie Tangeru z lokalnym przewodnikiem, obiad w restauracji, opłaty graniczne, obsługę pilota. Uwaga – konieczny ważny paszport !

 

  • KONCERT FLAMENCOwieczorny wypad do Torremollinos na koncert Flamenco. Cena ok. 35 EUR/ os. Cena obejmuje przejazd, bilet wstępu.

 

  • CORRIDApokaz walki byków. Cena ok. 55 EUR/ os. Cena obejmuje przejazd, bilet wstępu.

 

Dzień 13

Śniadanie we wczesnych godzinach rannych, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd z Banalmadeny. Przejazd przez Granadę, Walencję, na wybrzeże Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu koło LLORET DE MAR, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 14

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd Lazurowym Wybrzeżem przez Francję, do Włoch. Po drodze postój w SAN REMO – spacer po słynnym kurorcie. Przejazd do hotelu w okolicach Genui, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 15

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do centrum GENUI, zwiedzanie miasta, czas wolny. Po południu rejs statkiem wycieczkowym do PORTOFINO – dawnej wioski rybackiej, obecnie eleganckiego kurortu, przepięknie położonego nad Morzem Liguryjskim. W godzinach wieczornych (ok. 19.00) wyjazd w kierunku Polski, przejazd przez północne Włochy.

Dzień 16

Nocny przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Żywca w godzinach przedpołudniowych.

 

Cena od 3350 zł/os.

Cena zawiera:
– transport autokarem klasy LUX (toaleta, barek, klimatyzacja, TV),
– zakwaterowanie: 10 noclegów w hotelu „San Fermin” w Benalmadenie koło Malagi, 2 noclegi tranzytowe w hotelach we Francji i we Włoszech, 2 noclegi tranzytowe w hotelach w Hiszpanii, na wybrzeżu Costa Brava.

Szczegóły zakwaterowania: hotel „SAN FERMIN” – obiekt o bardzo dobrym standardzie, położony w centrum Benalmadeny, około 300 metrów do plaży. Otoczony jest rozległym terenem zielonym z basenem, placem zabaw i barem. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych wyposażonych w pełny węzeł sanitarny, indywidualną klimatyzację, TV i telefon. Na miejscu duża restauracja hotelowa, bar i parking. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu kilka sklepów, deptak i park.

– wyżywienie: 10 śniadań i 10 obiadokolacji w hotelu „San Fermin”, 2 śniadania i 2 obiadokolacje w hotelu tranzytowym w Hiszpanii, na wybrzeżu Costa Brava, 1 kolację, 1 śniadanie w hotelu tranzytowym we Włoszech, 2 śniadania w hotelach tranzytowych we Włoszech i we Francji.

Szczegóły wyżywienia: śniadania i obiadokolacje w hotelach w Hiszpanii podawane w formie bufetowej – bardzo obfity szwedzki stół z daniami klasycznej kuchni europejskiej oraz lokalnymi daniami śródziemnomorskimi. Śniadania w hotelach tranzytowych we Francji i we Włoszech serwowane w wersji kontynentalnej (skromne danie w postaci ciepłego napoju oraz pieczywa z dodatkami).

– 4 wycieczki autokarowe na miejscu (Sewilla, Malaga, Cordoba oraz Gibraltar),
– opiekę licencjonowanego pilota / przewodnika,
– opłaty drogowe i graniczne,
– lokalną opłatę klimatyczną,
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka objazdowo pobytowa Andaluzja Maroko 16 dni doc1 212x300 - HISZPANIA „Andaluzja - Kraina Królów i Sułtanów” Wycieczka objazdowo pobytowa Andaluzja Maroko 16 dni doc2 212x300 - HISZPANIA „Andaluzja - Kraina Królów i Sułtanów” Wycieczka objazdowo pobytowa Andaluzja Maroko 16 dni doc3 212x300 - HISZPANIA „Andaluzja - Kraina Królów i Sułtanów”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(