blank
blank

Beskidzkie Centrum Turystyki w Żywcu: Informacje O nas

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

Biuro podróży Beskidzkie Centrum Turystyki zostało stworzone z myślą o zadowoleniu nawet najbardziej wymagających turystów. Naszym klientom oferujemy bardzo szeroki wybór różnego typu wycieczek i dłuższych wyjazdów wakacyjnych. Zawsze przy tym dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik wycieczki wrócił usatysfakcjonowany i pełen pozytywnych wrażeń. Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego biura podróży?

W Beskidy Travel zawsze dokładamy wszelkich starań, aby podczas wycieczek panowała miła atmosfera i sprzyjający wypoczynkowi dobry klimat. Nasza oferta wyróżnia się na tle innych bardzo atrakcyjnymi cenami oraz jakością świadczonych usług. Nasi przewodnicy i piloci to najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają licencje państwowe oraz mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem pracy w branży turystycznej w regionie. Nasze obiekty noclegowe - to hotele standardu 2* i 3* serwujące pyszne wyżywienie. Na większości wycieczek proponujemy skorzystanie z nowoczesnego systemu TOUR GUIDE SYSTEM, który znacząco podnosi komfort zwiedzania. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów turystycznych, a także wszelkie wymagane dokumenty, gwarancje i pozwolenia na prowadzenie działalności turystycznej, dzięki czemu korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że cały wyjazd będzie doskonale zorganizowany. Posiadamy:

  • Gwarancję ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA nr M 515932
  • Zaświadczenie o wpisie do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych  944.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej, Śląskiej Izby Turystyki oraz Śląskiej Organizacji Turystycznej, co świadczy o bardzo wysokich standardach naszych usług.

Dla kogo przeznaczona jest oferta Beskidy Travel?

Biuro Turystyczne Beskidzkie Centrum Turystyki jest lokalnym touroperatorem, który powstał w 2007 roku w Żywcu. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które przyjeżdżają w Beskidy na wakacje i chciałyby oprócz lokalnych atrakcji Żywiecczyzny oraz Śląska Cieszyńskiego  zobaczyć także coś więcej. Z nami macie szansę w ciekawy sposób zobaczyć znacznie więcej nie tylko w Beskidach, ale także w innych pięknych rejonach polskich gór. Beskidy Travel oferuje Wam możliwość dokładnego zobaczenia i zwiedzania Beskidów (m.in. Beskidu Żywieckiego, Beskidu Śląskiego, Beskidu Małego, Beskidu Makowskiego czy Beskidu Sądeckiego), ale również ich najbliższe okolice czyli m.in. Śląska Cieszyńskiego, Kotliny Oświęcimskiej, Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Dolnego Śląska, a także pobliskich czeskich Moraw, Orawy (zarówno polskiej, jak słowackiej), Podbabiogórza, Spiszu (polskiego i słowackiego), Podhala, Tatr (przede wszystkim polskich i słowackich Tatr Niżnych, Bielskich I Wysokich, Pieniny (polskie i słowackie) oraz Gorce. Wiele z naszych wycieczek organizowanych jest na terenie Parków Krajobrazowych lub Parków Narodowych, co zdecydowanie wpływa na ich atrakcyjność. W ofercie naszego biura podróży znajdują się również wycieczki jednodniowe do najbardziej popularnych miejsc takich jak: Kraków, Wieliczka, Bochnia, Pszczyna, Oświęcim, Zakopane, Częstochowa czy Sromowce Wyżnie, skąd zaczyna się Spływ Przełomem Dunajca. Dużą popularnością cieszą się wycieczki Szlakiem Zabytków Techniki m.in. do takich miejsc jak kopalnia Guido w Zabrzu, do osiedli górniczych Nikiszowiec i Giszowiec, czy do kopalni srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach.

Szeroki wybór wycieczek jednodniowych dla wszystkich

Bardzo dużym atutem naszego biura podróży jest bogata oferta wycieczek jednodniowych, które z pewnością staną się przyjemnym urozmaiceniem Waszych wakacji na Żywiecczyźnie i na Śląsku Cieszyńkim. Stworzyliśmy bardzo ciekawy program wycieczek dostosowany dla turystów o różnorodnych zainteresowaniach i wizjach spędzenia udanych wakacji. Przede wszystkim posiadamy bardzo ciekawą ofertę dla osób, które cenią sobie relaks i adrenalinę. Specjalnie dla nich oferujemy szereg jednodniowych wycieczek do aquaparków termalnych (zarówno do polskich aquaparków w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej, jak i do wielu niezwykle atrakcyjnych aquaparków i term na Słowacji, w Czechach i na Węgrzech) oraz do wielu ciekawych parków rozrywki, skansenów, a nawet kopalni soli i srebra. Oprócz tego stworzyliśmy również dla Was bardzo ciekawe programy wycieczek „Szlakiem Zabytków Techniki”, „Szlakiem Architektury Drewnianej”, „Szlakiem Zbójnickim”, „Szlakiem Ginących Zawodów”, „Szlakiem Piwnym”, „Szlakiem Winnym” czy „Szlakiem Polskich Historycznych Miast”. Dużą popularnością cieszą się również organizowane przez nasze biuro turystyczne pielgrzymki do znanych i mniej znanych Sanktuariów Maryjnych oraz miejsc kultu religijnego w Polsce, na Słowacji i w Czechach.

Zimą i wczesną wiosną organizujemy góralskie i zbójnickie kuligi z napadami zbójnickimi i z kapelą góralską Karpackie Zbóje. Oferujemy także wiele ciekawych wyjazdów z okazji Wielkanocy i Bożego Narodzenia, przede wszystkim wyjazdy na najsłynniejsze jarmarki bożonarodzeniowe i jarmarki wielkanocne w Polsce, na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Austrii, Niemczech czy na Ukrainie. Dla naszych klientów co roku przygotowujemy także specjalną ofertę wyjazdów sylwestrowych!

Oferty ciekawych wycieczek zagranicznych

Oprócz jednodniowych czy weekendowych wycieczek, nasze biuro podróży oferuje swoim klientom także dłuższe wycieczki zagraniczne i to nie tylko do sąsiadujących z naszym krajem Czech czy Słowacji, ale również do innych państw. W naszej ofercie znajdziecie przeznaczone dla osób, które mają nieco więcej czasu, kilku- i kilkunastodniowe wyjazdy do różnych krajów w całej Europie! Organizujemy także wycieczki jednodniowe lub weekendowe do pięknych europejskich stolic: Słowacja (Bratysława), Austria (Wiedeń), Węgry (Budapeszt), Czechy (Praga). Wybierając ofertę zagranicznych wyjazdów kilkudniowych Beskidzkiego Centrum Turystyki macie gwarancję profesjonalnej obsługi przez cały czas trwania wyjazdu, sprawnego sprzętu, bezpiecznych i wygodnych autokarów oraz pełnej realizacji przedstawionych w naszych prospektach programów wyjazdów.

W naszej ofercie posiadamy także krótkie, ale bardzo intensywne wycieczki przeznaczone dla firm. Wycieczki typu City Break obejmują ofertę wycieczek samolotowych do najciekawszych miast i stolic Europy. Z tej opcji chętnie korzystają także klienci indywidualni.

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas wyjazdy, które z pewnością dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń!

Zespół biura podróży Beskidy Travel