blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WŁOCHY „Dolomity i Toskania z degustacją win Chianti”

Typ wycieczki: 8 dni, Włochy,

włochy leszek wycieczki kilkudniowe - WŁOCHY „Dolomity i Toskania z degustacją win Chianti”

Dzień 1

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd tranzytem przez Czechy i Austrię. Nocleg w hotelu w okolicy Cortiny d’Ampezzo. 

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad JEZIORO MISURINA w pobliżu symbolu DOLOMITÓW – szczytu TRE CIME, następnie dojazd do CORTINY D’AMPEZZO, wyjazd KOLEJKĄ LINOWĄ na szczyt TOFANA MEZZO 3.244 m n.p.m. (przypadku nieczynnej kolejki linowej na Tofana Mezzo gwarantujemy wyjazd na inny podobnie atrakcyjny szczyt Dolomitów). Po powrocie czas wolny, przejazd SZOSĄ DOLOMICKĄ przez PRZEŁĘCZ FALZAREGO (2.105 m. n.p.m.) nad JEZIORO FEDAIA z panoramą najwyższego szczytu MARMOLADA (3.343 m n.p.m). Przejazd przez CANAZEI, DOLINĘ FIEMME i DOLINĘ TRENTO do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd nad JEZIORO GARDA, spacer po miasteczku MALCESINE. REJS STATKIEM do LIMONE, zwiedzanie i czas wolny. Przejazd do WERONY, zwiedzanie m.in.: KATEDRA SAN FERMO, PLAC ERBE, PLAC SIGNORI, DOM JULII. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dojazd kolejką do BERGAMO ALTA, zwiedzanie zabytków przy placach VECCHIA i DUOMO: KATEDRA Z KAPLICĄ JANA XXIII, KOŚCIÓŁ SANTA MARIA MAGGIORE, KAPLICA COLLEONI. Powrót kolejką i przejazd do MEDIOLANU, zwiedzanie m.in.: ZAMEK SFORZESCO, KATEDRA MEDIOLAŃSKA – największy kościół gotycki na świecie wraz z wejściem na DACH, GALERIA VITTORIO EMANUELE, OPERA LA SCALA, czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dojazd pociągiem do najładniejszych miasteczek PARKU NARODOWEGO CINQUE TERRE, kąpiel w Morzu Liguryjskim i spacer po starówkach. Przejazd do PIZY – zwiedzanie PLACU CUDÓW m.in.: KATEDRA i BAPTYSTERIUM oraz KRZYWA WIEŻA. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wyjazd do SAN GIMIGNANO, miasto z 14-ma kamiennymi wieżami. Zwiedzanie m.in.: PLAC CISTERNA, PLAC DUOMO wraz z KOLEGIATĄ NMP, spacer po mieście oraz degustacja najlepszych włoskich lodów. Przejazd do SIENY, zwiedzanie m.in.: KOŚCIÓŁ ŚW. DOMINIKA, DOM ŚW. KATARZYNY, PLAC CAMPO, VIA CITTA, KATEDRA SIENEŃSKA. Przejazd do restauracji na DEGUSTACJĘ WIN z rejonu CHIANTI. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie wykwaterowanie z hotelu wyjazd do FLORENCJI, zwiedzanie m.in.: KAPLICA MEDYCEUSZY z dziełami Michała Anioła, KATEDRA SANTA MARIA DEL FIORE, BAPTYSTERIUM zabytki przy PLACU SIGNORIA, MOST ZŁOTNIKÓW, wejście do GALERII UFFIZI, czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 8

Przejazd przez Austrię i Czechy, przyjazd do Żywca w godzinach popołudniowych.

Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach i ręcznikach.

Cena od 1750 zł

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach **/*** (pok. 2, 3 os. z łazienkami)
– wyżywienie: 6 śniadań, 5 obiadokolacji w hotelach (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki / przewodnika
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (500 zł)

Wycieczka objazdowa Wlochy Dolomity Toskania 8 dni 1 212x300 - WŁOCHY „Dolomity i Toskania z degustacją win Chianti” Wycieczka objazdowa Wlochy Dolomity Toskania 8 dni 2 212x300 - WŁOCHY „Dolomity i Toskania z degustacją win Chianti”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(