blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWENIA i CHORWACJA- „Europa w miniaturze oraz kraj wina i lawędy 7dni”

Typ wycieczki: 7 dni, Chorwacja, Słowenia,

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Nocny przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Po drodze planowane są krótkie postoje, co około 3 – 4h.

Dzień 2

We wczesnych godzinach porannych przyjazd do Lublany, stolicy Słowenii (krótki spacer po mieście). Następnie przejazd do Jaskini Postojna – jednej z największych na świecie jaskiń o łącznej długości ponad 27km. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu w północnej części Chorwacji. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Plitvic i zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Sibeniku, zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek. Wieczorem obiadokolacja.

Dzień 4

Po śniadaniu wycieczka do Splitu i Trogiru. W Splicie, największym mieście Dalmacji, gdzie krzyżują się wpływy weneckie, węgierskie i austriackie, zobaczymy antyczny pałac cesarza Dioklecjana – jeden z najpiękniejszych w Europie przykład rzymskiej architektury obronnej (IV-V w.) i malowniczy port. W Trogirze, typowym nadmorskim miasteczku spacer po malowniczej starówce, gdzie zobaczymy między innymi ratusz i katedrę św. Wawrzyńca z XIII w. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Po wczesnym śniadaniu przejazd malowniczą, nadmorską trasą do Dubrownika (po drodze fantastyczne widoki na góry i Adriatyk). Zwiedzanie „Perły Wybrzeża Adriatyckiego” m.in. potężne mury obronne, Klasztor Franciszkanów, Muzeum Apteki, katedra ze skarbcem. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i czas wolny.

Dzień 6

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Parku Narodowego Rzeki Krka, która tworzy liczne wodospady, kaskady i jeziora, spacer po parku. Następnie przejazd do Szybenika, gdzie zobaczymy katedrę Św. Jakuba, Plac Republiki, Plac Książęcy i Biskupi. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 7

Przyjazd do Żywca w godzinach popołudniowych.

Cena od 1449 zł/os.

Cena zawiera:
– 4 noclegi w hotelu / pokoje z łazienkami
– 4 śniadania i obiadokolacje (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
-opieka polskiego pilota podczas całej wycieczki
-przejazd autokarem klasy LUX: klimatyzacja, DVD, WC, barek
-ubezpieczenie w Axa (KL i NNW)
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Cena nie zawiera:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników – ok 280HRK + 67Euro.
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka objazdowa Słowenia Chorwacja 7 dni doc1 212x300 - SŁOWENIA i CHORWACJA- „Europa w miniaturze oraz kraj wina i lawędy 7dni” Wycieczka objazdowa Słowenia Chorwacja 7 dni doc2 212x300 - SŁOWENIA i CHORWACJA- „Europa w miniaturze oraz kraj wina i lawędy 7dni”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(