blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WŁOCHY „Perły Włoskiej Północy”

Typ wycieczki: 9 dni, Włochy,

włochy leszek wycieczki kilkudniowe - WŁOCHY „Perły Włoskiej Północy”

Dzień 1

15:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy, nocny przejazd przez Austrię. 

Dzień 2

Przyjazd do Włoch w godzinach rannych. Przejazd do PADWY, wizyta w bazylice św. Antoniego, gdzie znajduje się grobowiec patrona miasta i jego relikwie, spacer przez Valle dello Prato. Przejazd do WERONY, zwiedzanie miasta słynnych kochanków: dziedziniec domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata. Spacer przez centrum historyczne Werony – place Erbe i Signori oraz Arena – rzymski amfiteatr. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do PIZY, zwiedzanie Placu Cudów – Krzywa Wieża, Katedra, Baptysterium, czas wolny. Wyjazd do SIENY – legendarnego miasta założonego przez Remusa, była siedziba Biskupów – miasto wpisane w 1993 roku na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO, zwiedzanie Katedry Sieneńskiej, Baptysterium, zabytki wokół Placu Campo. Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do RZYMU, zwiedzanie Rzymu starożytnego, min. Colosseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Forum Augusta, Froum Trajana, Forum Cezara, Kapitol, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, następnie zwiedzanie rzymskich placów – Campo dei Fiori oraz Piazza Navona ze słynną fontanną Czterech Rzek. Spacer do Zamku Anioła a następnie Via della Conciliazione do Watykanu. Wizyta w Stolicy Apostolskiej. Odwiedzenie grobu Jana Pawła II i zwiedzanie bazyliki św. Piotra. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do ASYŻU, wizyta w bazylice św. Franciszka. Zwiedzanie kościoła górnego ze słynnymi freskami Giotta oraz kościoła dolnego wraz z kryptą świętego. Spacer średniowiecznymi uliczkami miasta przez Rynek Miejski z fontanną i antyczną świątynią Minerwy oraz domem rodzinnym św. Franciszka. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg. 

Dzień 6-7

Śniadania i obiadokolacje. Czas poświęcony na plażowanie i wypoczynek w hotelu *** na RIWIERZE ADRIATYCKIEJ. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, min. San Marino (23 EUR), Rawenna (28 EUR), rejs do Delfinarium (30 EUR). Podane ceny są orientacyjne, wycieczki organizowane są przy min. 20 uczestnikach.

Dzień 8

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Chioggi – rejs turystycznym stateczkiem po lagunach WENECJI. Spacer historycznymi dzielnicami Wenecji – plac św. Marka, bazylika św. Marka, Campanilla, Wieża Zegarowa, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto. Powrót barką na parking. Przejazd przez Włochy, Austrię.

Dzień 9

Przejazd przez Czech. Przyjazd do Żywca ok. 14.00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 1999 zł/os.

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja),
– zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu **/*** w okolicach Werony i Rzymu, 3 noclegi w hotelu *** na Riwierze Adriatyckiej (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami),
– wyżywienie: 6 śniadań wzmocnionych, 6 obiadokolacji (serwowane, dwudaniowe z deserem),
– opiekę licencjonowanego pilota,
– opłaty drogowe i graniczne,
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż),
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup),
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (500 PLN)

Wycieczka objazdowa Włochy Północne 9 dni doc1 212x300 - WŁOCHY „Perły Włoskiej Północy” Wycieczka objazdowa Włochy Północne 9 dni doc2 212x300 - WŁOCHY „Perły Włoskiej Północy”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(