blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA „Perły Adriatyku”

Typ wycieczki: 9 dni, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja,

chorwacja leszek wycieczki kilkudniowe - CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA „Perły Adriatyku”

Dzień 1  

Wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy, Austrię, wizyta w WIEDNIU – przejazd Ringstrasse – Opera, Hofburg, Parlament, Ratusz, Burgtheater, Kościół Wotywny oraz spacer przez centrum historyczne miasta. Wyjazd z Wiednia, przejazd przez Austrię, nocny przejazd przez Słowenię.

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd do SIBENIKA – zwiedzanie historycznego centrum miasta z renesansową katedrą Św. Jakuba. Następnie przejazd i zwiedzanie Parku Narodowego KRKA obejmującego najciekawszy, dolny odcinek biegu rzeki Krka. Liczne kaskady i wodospady tworzą niezwykle malowniczy krajobraz. Po południu przejazd na półwysep Peljesac, do hotelu Faraon (miejscowość: Trpanj). Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Czas wolny na plażowanie i wypoczynek.

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do DUBROWNIKA – perły światowego dziedzictwa architektury wpisanej na listę UNESCO – starówka otoczona murami miejskimi, studnia Onofrio z XV wieku, kościół św. Klary, Pałac Sponza, Pałac Rektorów. Po zwiedzaniu – czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu czas poświęcony na plażowanie i wypoczynek lub wyjazd na wycieczkę do MEDUGORJE (płatne dodatkowo ok. 55 EUR) – miejsca licznych pielgrzymek, słynącego z objawień maryjnych. Następnie przejazd do MOSTARU – zrekonstruowany po wojnie słynny kamienny most, meczet i unikalny dom turecki z XVI w. Powrót do hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do TROGIRU – miasta atrakcyjnie położonego na niewielkiej wyspie. Zwiedzanie starówki (wpisana na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO) z ratuszem, loggią miejską, Katedrą św. Wawrzyńca w stylu weneckim oraz starymi murami okalającymi Starówkę. Przejazd do SPLITU. Zwiedzanie – Stare Miasto, Pałac Dioklecjana wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, ratusz miejski, Katedra św. Dujama, port i promenada z palmami. Powrót do hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Czas wolny na plażowanie i wypoczynek.

Dzień 8

Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski. Po drodze zwiedzanie Parku Narodowego PLITWICKIE JEZIORA obejmującego 16 jezior połączonych 92 malowniczymi wodospadami i kaskadami, położonych tarasowo na długości 7 km, otoczonych lasem i kamiennymi wzgórzami. Park został wpisany na listę UNESCO już w 1979 r. Przejazd przez Austrię i Czechy.

Dzień 9

Przyjazd do Żywca ok. godz. 16:00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od: 1749 zł

Cena zawiera:
-6 noclegów w hotelu Faraon *** z wyżywieniem All Inclusive,
-ubezpieczenie w Axa (NW, KL, bagaż),
-przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja),
-opiekę licencjonowanego pilota
UWAGI
-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo – orientacyjny koszt uczestnictwa w programie podstawowym (miejscowi przewodnicy, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów) około 70 EUR,
-taksa klimatyczna w hotelu płatna na miejscu – 1 EUR/dzień/osobę.
Opcje: dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka objazdowa Chorwacja Bośnia Hercegowica 9 dni doc1 212x300 - CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA „Perły Adriatyku” Wycieczka objazdowa Chorwacja Bośnia Hercegowica 9 dni doc2 212x300 - CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA „Perły Adriatyku”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(