blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

CHORWACJA „Szlakiem Zabytków UNESCO”

Typ wycieczki: 9 dni, Chorwacja,

chorwacja leszek wycieczki kilkudniowe - CHORWACJA „Szlakiem Zabytków UNESCO”

Dzień 1

15:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy, Austrię. Wizyta w WIEDNIU, przejazd Ringstrasse – Opera, Hofburg, Parlament, Ratusz, Burgtheater, Kościół Wotywny oraz spacer przez centrum historyczne miasta. Wyjazd z Wiednia, przejazd przez Austrię, nocny przejazd przez Słowenię.

Dzień 2

W godzinach porannych przejazd do SIBENIKA; zwiedzanie historycznego centrum miasta z renesansową katedrą św. Jakuba oraz z licznymi kościołami. Następnie przejazd i zwiedzanie PARKU NARODOWEGO KRKA obejmującego najciekawszy, dolny odcinek biegu rzeki Krka.

Liczne kaskady i wodospady tworzą niezwykle malowniczy krajobraz. Popołudniu przejazd na półwysep Peljesac do hotelu Faraon, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, czas wolny na plażowanie i wypoczynek, nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu wyjazd do DUBROWNIKA – perły światowego dziedzictwa architektury wpisanej na listę UNESCO, min. starówka otoczona murami miejskimi, studnia Onofrio z XV wieku, kościół św. Klary, Pałac Sponza, Pałac Rektorów. Po zwiedzaniu – czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu czas poświęcony na plażowanie i wypoczynek lub wyjazd na wycieczkę do MEDJUGORJE (płatne dodatkowo ok. 55 €/ os.) – miejsca licznych pielgrzymek, słynącego z objawień maryjnych
a następnie przejazd do MOSTARU – zrekonstruowany po wojnie słynny kamienny most, meczet i unikalny dom turecki z XVI w. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do TROGIRU – miasta atrakcyjnie położonego na niewielkiej wyspie. Zwiedzanie starówki (wpisana na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO ) z ratuszem, loggią miejską, Katedrą św. Wawrzyńca w stylu weneckim oraz starymi murami okalającymi Starówkę. Przejazd do SPLITU. Zwiedzanie – Stare Miasto, Pałac Dioklecjana wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, ratusz miejski, Katedra św. Dujama, port i promenada z palmami. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, czas wolny na plażowanie i wypoczynek, nocleg.

Dzień 8

Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski. Po drodze zwiedzanie Parku Narodowego PLITWICKIE JEZIORA obejmującego 16 jezior połączonych 92 malowniczymi wodospadami i kaskadami, położonych tarasowo na długości 7 km, otoczonych lasem i kamiennymi wzgórzami. Park został wpisany na listę UNESCO już w 1979 r. Wyjazd do kraju. Przejazd przez Austrię i Czechy.

Dzień 9

Przyjazd do Żywca ok. godz. 14:00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena: 1699 PLN

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja),
– 6 noclegów w hotelu FARAON ***+ (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami),
– wyżywienie all inclusive w trakcie pobytu w hotelach (w trakcie wycieczek wyżywienie we własnym zakresie),
– opiekę licencjonowanego pilota,
– opłaty drogowe i graniczne,
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż),
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (600 PLN)

Wycieczka objazdowa Chorwacja 9 dni doc1 212x300 - CHORWACJA „Szlakiem Zabytków UNESCO” Wycieczka objazdowa Chorwacja 9 dni doc2 212x300 - CHORWACJA „Szlakiem Zabytków UNESCO”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(