blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WŁOCHY „Włoski Klasyk z Wyspą Syren – Capri”

Typ wycieczki: 10 dni, Włochy,

włochy leszek wycieczki kilkudniowe - WŁOCHY

Dzień 1

20:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch.

Dzień 2

W godzinach rannych przyjazd do Wenecji, zwiedzanie, w programie m.in. rejs statkiem, Most Westchnień, Bazylika i Plac Św. Marka, spacer trasą turystyczną w kierunku Ponte Rialto. Następnie przejazd do Lido di Jesolo – znanej miejscowości wypoczynkowej nad Adriatykiem. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Padwy, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego, spacer po historycznym centrum. W godzinach popołudniowych przejazd do San Marino, zwiedzanie najstarszej na świecie republiki. Czas wolny na zakup pamiątek. Dojazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej słynącej z szerokich, piaszczystych i dobrze zagospodarowanych plaż. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Loreto, zwiedzanie miejsca kultu maryjnego, m.in. Bazyliki Loretańskiej. Następnie przejazd do Asyżu, zwiedzanie urokliwego średniowiecznego miasta, w programie m.in. Bazylika Św. Franciszka, Kościół Św. Klary. Dojazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd do Rzymu, całodzienne zwiedzanie historycznego centrum – Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Plac Navona, Plac Hiszpański, Panteon, Fontanna di Trevi. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do Watykanu, uczestnictwo w audiencji generalnej (uzależnione od pobytu Papieża w Rzymie). W godzinach popołudniowych wyjazd na Monte Cassino, zwiedzanie Opactwa Benedyktynów oraz Cmentarza Poległych Żołnierzy Polskich. Dojazd do hotelu w okolicach Sorrento. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Po śniadaniu podróż promem na wyspę Capri (w przypadku złych warunków atmosferycznych uniemożliwiających rejs na wyspę Capri zostanie zaproponowany program alternatywny). Zwiedzanie jednej z najpiękniejszych wysp Morza Tyreńskiego słynącej m.in. z Lazurowej Groty (możliwość wpłynięcia do groty uzależniona od warunków atmosferycznych). Powrót do Sorrento, spacer po słynnym kurorcie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8

Po śniadaniu przejazd do Pompei, zwiedzanie wykopalisk antycznego miasta zasypanego popiołem wulkanicznym w I w. n.e. Następnie przejazd na Neapolu – zwiedzanie centrum monumentalnego – Pałace Królewskie, Teatr San Carlo, plac Plebiscytu, Galeria Umberta I. Następnie przejazd do Solfatara di Pozzuoli na jedyne w Europie kontynentalnej pola solfatar, małych kraterów, z których wydobywają się opary o temperaturze 100-300 °C. Dojazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9

Po śniadaniu przejazd do Watykanu, kontynuacja zwiedzania, w programie m.in. Ogrody Watykańskie, Muzea Watykańskie ze słynną Kaplicą Sykstyńską, Plac i Bazylika Św. Piotra, modlitwa przy grobie Jana Pawła II w Kaplicy Św. Sebastiana. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Włochy, Austrię w kierunku kraju.

Dzień 10

Kontynuacja jazdy do Polski. Powrót do Żywca około godz. 15.00.

Cena od 1759 zł/os.

Cena zawiera:
-transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
-zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach *** (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
-wyżywienie: 7 śniadań kontynentalnych, 7 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka objazdowa Włochy wyspa Capri 10 dni doc1 212x300 - WŁOCHY Wycieczka objazdowa Włochy wyspa Capri 10 dni doc2 212x300 - WŁOCHY Wycieczka objazdowa Włochy wyspa Capri 10 dni doc3 212x300 - WŁOCHY

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(