blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

CHORWACJA „W kraju wina, słońca, trufli i lawędy”

Typ wycieczki: 7 dni, Chorwacja,

chorwacja leszek wycieczki kilkudniowe - CHORWACJA „W kraju wina, słońca, trufli i lawędy”

Dzień 1

20:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię w kierunku Chorwacji.

Dzień 2

W godzinach rannych przyjazd do miejscowości Plitwice, zwiedzanie Parku Narodowego „Plitwickie Jeziora”, w którym podziwiać można jeziora krasowe połączone licznymi wodospadami. Następnie przejazd w okolice Sibenika. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzanie Sibenika, w programie m.in. Katedra Św. Jakuba i Plac Republiki. Następnie wycieczka do Parku NarodowegoWodospady Krka„, słynącego z ukształtowanego przez rzekę Krka kanionu oraz urokliwych wodospadów. Przejazd do Trogiru, zwiedzanie średniowiecznego miasta-muzeum na wolnym powietrzu, spacer urokliwymi uliczkami do rynku z Ratuszem i Katedrą Św. Wawrzyńca. Dojazd na Riwierę Makarską. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Dubrownika – miasta nazywanego „Perłą Adriatyku„, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem, w programie m.in. Brama Pile, mury miejskie z zespołem fortyfikacji, Klasztor Franciszkanów, Katedra, Pałac Rektorów, spacer słynną ulicą Stradun. Powrót na Riwierę Makarską. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5

Po śniadaniu całodzienny wypoczynek na Riwierze Makarskiej. Dla chętnych wyjazd do Medjugorie – miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, zwiedzanie, w programie m.in. Sanktuarium, Kościół Parafialny Św. Jakuba, wejście na Górę Objawień. Następnie przejazd do Mostaru – jednego z najpiękniejszych miast Bośni i Hercegowiny położonego w dolinie rzeki Neretwa. Zwiedzanie, w programie m.in. stary Kamienny Most z XVI w. – symbol miasta, spacer po starówce charakteryzującej się specyficzną architekturą orientalną. Powrót na Riwierę Makarską. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6

Po śniadaniu wypoczynek nad morzem. Następnie przejazd do Splitu, zwiedzanie, w programie m.in. spacer po starówce, Pałac Dioklecjana – jedna z najwspanialszych zachowanych do dziś budowli rzymskich, Katedra Św. Dujama. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy w kierunku kraju.

Dzień 7

Kontynuacja jazdy do Polski. Powrót do Żywca około godz. 12.00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 1299 zł/os.

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach ** – *** (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
– wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczlka objazdowa Chorwacja 7 dni doc1 212x300 - CHORWACJA „W kraju wina, słońca, trufli i lawędy” Wycieczlka objazdowa Chorwacja 7 dni doc2 212x300 - CHORWACJA „W kraju wina, słońca, trufli i lawędy”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(