blank
blank

Logo Beskidzkiego Centrum Turystyki Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

 

Logo Beskidy male 300x162 - Logo Beskidzkiego Centrum Turystyki Beskidy Travel

Biuro podróży Beskidy Travel to lokalny touroperator (organizator turystyki), który wyspecjalizował się w organizacji jednodniowych wycieczek m.in. w Beskidy, Pieniny, Gorce, na Podhale, Spisz, Orawę, czeskie Morawy, Słowację. Przygotowaliśmy dla Państwa prawie 100 wycieczek jednodniowych oraz około 700 wycieczek kilku i wielodniowych, które w znacznym stopniu uatrakcyjnią Państwa urlop.

Nasze logo nawiązuje do marki „Śląskie. Pozytywna energia” www.slaskie.pl

Zrzut ekranu 2018 08 28 o 11.02.19 2 - Logo Beskidzkiego Centrum Turystyki Beskidy Travel

Każdy z czterech kolorów naszego logo ma przypisaną tematykę. Do każdego z rodzajów turystyki został przypisany jeden piktogram.

  • Kolor czarny to turystyka industrialna. Odnosi się do zabytków techniki. Użyty piktogram to szyb górniczy.
  • Kolor zielony to turystyka aktywna. Odnosi się do takich miejsc jak: przejawy aktywności turystycznej i sportowej, miejsc atrakcyjnych pod względem przyrodniczo – krajobrazowym. Użyty piktogram to szczyty górskie.
  • Kolor żółty to turystyka kulturowa. Odnosi się do takich miejsc jak: muzea, skanseny, zamki, pałace, miejsca kultywowania tradycji ludowej. Użyty piktogram to góralska ciupaga.
  • Kolor niebieski to turystyka sakralna. Odnosi się do miejsc takich ja: klasztory, sanktuaria, miejsca kultu religijnego. Użyty piktogram to krzyż.

Pobierz w pliku PDF