blank
blank

Jarmarki Wielkanocne w Czechach, Austrii i na Węgrzech

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez


Beskidy Travel oferuje Państwu dwudniowe wyjazdy i wycieczki na najwspanialsze jarmarki wielkanocne w Czechach, Austrii i na Węgrzech! W krajach tych tradycja organizacji tego typu targów sięga już XVII wieku. Organizacja jarmarków wielkanocnych jest jedną z najciekawszych i najchętniej kultywowanych tradycji wielkanocnych w tych krajach. Jakie atrakcje czekają na uczestników jarmarków wielkanocnych?

Co można znaleźć na jarmarkach wielkanocnych?

Jarmarki wielkanocne są okazją dla uczestników do obejrzenia ogromnej ilości tradycyjnych ozdób wielkanocnych oraz rzemiosła artystycznego wytwórców z danych regionów, w przypadku naszych wyjazdów odpowiednio rzemiosła artystów z Austrii, Czech i Węgier. Podobnie jak w przypadku < a href="/jarmarki/">jarmarków bożonarodzeniowych, także w trakcie trwania jarmarku wielkanocnego można także oczywiście skosztować wielu tradycyjnych potraw oraz łakoci przygotowanych z okazji mającego się za chwilę rozpocząć święta. Rozpoczęcie jarmarku jest zazwyczaj bardzo dużym wydarzeniem dla wszystkich okolicznych mieszkańców.

Nasze biuro podróży oferuje możliwość wyjazdu na jarmark wielkanocny w Wiedniu, jarmark wielkanocny w Bratysławie, jarmark wielkanocny w Pradze oraz jarmark wielkanocny w Budapeszcie. Gorąco zachęcamy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem w Żywcu.

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(