blank
blank

Dla hoteli

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

Zaproszenie do współpracy!

W nadchodzącym sezonie turystycznym, Biuro Podróży Beskidy Travel oraz Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury należące do firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski (rok założenia: 2007) z siedzibą w Żywcu ma przyjemność zaprosić Państwa obiekt do współpracy przy sprzedaży jednodniowych wycieczek lokalnych (Beskidy, Śląsk Cieszyński, woj. śląskie, Pieniny, Podhale, Gorce, Słowacja, Czechy – Morawy, Węgry). Współpraca polegała by na sprzedaży wycieczek na wyłączność na zasadach prowizyjnych.

Uważamy, że nasza unikatowa oferta przysporzy obu stronom wielu korzyści – nie tylko materialnych. Współpraca z naszym biurem podróży to przede wszystkim gwarancja jakości usług, poszerzenie dotychczasowej oferty Państwa obiektu o nowe usługi celem dbałości o Klienta, oraz jego zadowolenie po spędzonym wypoczynku w Państwa obiekcie, co z kolei przekłada się na dalsze polecenia i pozyskiwanie nowych Klientów. Proponowane przez nas usługi turystyczne wprowadzamy jako pierwsze biuro podróży w Beskidzie Żywieckim, Małym i Śląskim. Nasze produkty są innowacyjne na rynku lokalnym i wprowadzają nowy sposób obsługi Klienta w Beskidzie Żywieckim, Beskidzie Małym i Beskidzie Śląskim. Mailowo przesyłamy Państwu wykaz możliwych wycieczek oraz opisy programów. Pełen wykaz wycieczek znajdą Państwo na stronie: www.beskidytravel.com.pl

Jaką formę przybrałaby współpraca?

Pracownicy biura podróży Beskidzkie Centrum Turystyki oraz Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury z siedzibą w Żywcu dostarczyli by Państwu materiały reklamowe (ulotki, foldery, wizytówki), tablicę informacyjną, katalogi wraz z pełnym opisem wycieczek oraz terminarz wyjazdów, dostęp i przeszkolenie z zakresu obsługi systemu rezerwacyjnego SYKON (nr agenta, login).

Jedną z możliwości rezerwacji naszych wycieczek i kuligów przez Państwa Klientów jest rezerwacja i sprzedaż naszych produktów u Państwa na recepcji na zasadach prowizyjnych. Za każdą sprzedaną wycieczkę dostają Państwo określoną prowizję. Płatność za wycieczkę lub kulig następuje od razu przy jej rezerwacji przez stronę www.beskidytravel.com.pl przez płatności masowe Przelewy24 lub przez Dotpay.

Dla najaktywniejszych sprzedażowo obiektów przewidujemy dodatkowe bonusy: każde zgłoszone 100 osób miesięcznie to bonus w postaci Vouchera dla trzech osób na dowolny wyjazd jednodniowy z naszej oferty, ważny przez miesiąc na okaziciela. Przewidujemy również inne atrakcyjne nagrody za dobre wyniki sprzedaży. Zapraszam do współpracy! Z turystycznym pozdrowieniem: Leszek Młodzianowski: (+48) 609 789 879, e-mail: rezerwacje@beskidytravel.com.pl

Pliki do pobrania: