blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

HISZPANIA „Kraj Zwany Panią Czterech Kultur”

Typ wycieczki: 13 dni, Hiszpania,

hiszpania leszek wycieczki kilkudniowe - HISZPANIA „Kraj Zwany Panią Czterech Kultur

Dzień 1 

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd przez Czechy, Austrię na nocleg do hotelu w okolicach Werony.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd przez Włochy i Francję na północno-wschodnie wybrzeże Hiszpanii – Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Montserrat – zwiedzanie najważniejszego ośrodka religijnego w Katalonii, opactwa i sanktuarium Czarnej Madonny. Następnie przejazd do Barcelony – drugiego co do wielkości miasta Hiszpanii, stolicy Katalonii, zwiedzanie, w programie m.in. Wzgórze Montjuic, Stadion Olimpijski, Sagrada Familia – słynne niedokończone dzieło Gaudiego, które stało się symbolem Barcelony, dzielnica gotycka z wyjątkową Katedrą Św. Eulalii, słynny deptak La Rambla, La Boqueria – najbardziej znane secesyjne targowisko Barcelony, dzielnica portowa z pomnikiem Krzysztofa Kolumba. Powrót do hotelu na Costa Dorada. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4 

Po śniadaniu przejazd do Walencji – miasta założonego w II w p.n.e przez Rzymian, zwiedzanie m.in. Nowe Miasto zaprojektowane przez słynnego architekta Santiago Calatravę, Pałac de la Generalitat, Katedra, Bazylika de la Virgen de los Desamparados. Przejazd do hotelu w okolicach Murcji. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd do Granady, zwiedzanie Alhambry – dawnej twierdzy mauretańskich kalifów, ze wspaniałymi ogrodami Generalife, gotycko-renesansowa Katedra z Kaplicą Królewską, spacer uliczkami targowymi. Przejazd do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu całodzienny odpoczynek na wybrzeżu Costa Del Sol. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Po śniadaniu przejazd do stolicy regionu Andaluzji – Sewilli z największą na Półwyspie Iberyjskim zabytkową starówką. Zwiedzanie w programie m.in. gotycka Katedra de Santa Maria, w której znajduje się grób m.in. Krzysztofa Kolumba, spacer po słynnych ogrodach. Następnie przejazd do Kordoby, miasta które jest jednym z największych świadectw średniowiecznej kultury muzułmańskiej w Europie. W programie m.in. Pałac Arabski Alkazar, meczet La Mezquita, kościół Santa Marina, Synagoga z XIV w. Przejazd do hotelu w okolicach Kordoby. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Po śniadaniu przejazd do Toledo – miasta trzech kultur, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. W programie zwiedzania m.in. klasztor San Juan de los Reyes, Katedra, dzielnica żydowska z synagogą El Transito. Dalej przejazd do Doliny Poległych – mauzoleum upamiętniającego ofiary wojny domowej w Hiszpanii. Zwiedzanie kompleksu składającego się z podziemnej bazyliki, wykutej w skale oraz najwyższego krzyża w Hiszpanii (154 m). Przejazd do hotelu w okolicach Madrytu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Madrytu, w programie m.in. Plac Puerta del Sol, Plaza Mayor, Pałac Królewski z Ogrodami Sabatini i Campo del Moro, Plac Hiszpański. Dla chętnych wizyta w Muzeum Prado – jednego z najważniejszych i najbogatszych muzeów na świecie, ze zbiorami dzieł najwybitniejszych artystów z całego świata. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 10 

Po śniadaniu przejazd do Saragossy – zwiedzanie górującej nad miastem bazyliki Nuestra Senora del Pilar, uważanej za pierwszą na świecie świątynię maryjną, wybudowanej w miejscu pierwszych w historii chrześcijaństwa objawień Matki Bożej. Spacer uliczkami miasta. Przejazd do hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 11

Po śniadaniu przejazd na Lazurowe Wybrzeże. Wizyta w stolicy perfumiarstwa – Grasse. Zwiedzanie fabryki perfum, możliwość dokonania zakupów u producenta. Przejazd do hotelu w okolicach Cannes. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 12

Po śniadaniu przejazd do Cannes (postój 9 godzin, zgodnie z przepisami określającymi czas pracy kierowców), zwiedzanie, w programie m.in. Promenada de la Croisette, Pałac Festiwalowy. Czas wolny, możliwość odpoczynku na plaży (uzależnione od warunków atmosferycznych). W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy w kierunku kraju.

Dzień 13

Kontynuacja jazdy do Polski. Powrót do Żywca około godz. 16:00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od: 3150 zł

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC),
– zakwaterowanie: 11 noclegów w hotelach ** – *** (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
– wyżywienie: 11 śniadań kontynentalnych, 10 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka objazdowa Hiszpania 13 dni doc1 212x300 - HISZPANIA „Kraj Zwany Panią Czterech Kultur Wycieczka objazdowa Hiszpania 13 dni doc2 212x300 - HISZPANIA „Kraj Zwany Panią Czterech Kultur Wycieczka objazdowa Hiszpania 13 dni doc3 212x300 - HISZPANIA „Kraj Zwany Panią Czterech Kultur

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(