blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

HISZPANIA „España, ole!”

Typ wycieczki: 14 dni, Hiszpania,

hiszpania leszek wycieczki kilkudniowe - HISZPANIA „España, ole!”

Dzień 1

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd tranzytem przez Czechy, Austrię, zakwaterowanie w hotelu, w okolicy Werony, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Całodzienny przejazd do Hiszpanii, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wyjazd do MONTSERRAT, zwiedzanie SANKTUARIUM CZARNEJ MADONNY. Następnie przejazd do BARCELONY.

Spacer śladami GaudiegoKATEDRA SAGRADA FAMILIA, PARK GŰELL, czas wolny. Dalsze zwiedzanie miasta m.in.: reprezentacyjna aleja LA RAMBLA, BARRI GOTIC – najstarsza dzielnica miasta, STADION OLIMPIJSKI, GÓRA MONTJUIC. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Madrytu, z krótkim postojem w SARAGOSSIEKATEDRA LA SEO. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu, w okolicach Madrytu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, całodzienne zwiedzanie MADRYTU m.in.: PUERTA DEL SOL, PLAC MAYOR – dawny targ i miejsce walki byków, PAŁAC KRÓLEWSKI z ogrodami SABATINI i DEL MORO, PLAC HISZPAŃSKI, następnie wizyta w MUZEUM PRADO – ze zbiorami dzieł najwybitniejszych artystów z całego świata, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do TOLEDO – miasta trzech kultur i religii wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie m.in.: KLASZTOR SAN JUAN DE LOS REYES, KATEDRA, dzielnica żydowska z SYNAGOGĄ SANTA MARIA LA BLANCA , DOM EL GRECA. Przejazd na południe w kierunku Kordoby, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie KORDOBY – najwspanialszego zabytku czasów mauretańskich m.in.: MECZET LA MEZQUITA – imponujący przykład architektury muzułmańskiej, ALCAZAR – pałac władców chrześcijańskich oraz dzielnica LA JUDERIA z SYNAGOGĄ. Następnie przejazd do stolicy Andaluzji – SEWILLI. Zwiedzanie m.in.: dzielnica żydowska SANTA CRUZ, KATEDRA z symbolem miasta WIEŻĄ GIRALDA, OGRODY i REZYDENCJA KRÓLEWSKA, PLAC HISZPAŃSKI. Zakwaterowanie w hotelu, w okolicy Antequery, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, wizyta w Rezerwacie Przyrody EL TORCAL. Krótki spacer pośród wspaniałej przyrody
i formacji skalnych o niesamowitych kształtach. Następnie przejazd do GRENADY. Zwiedzanie miasta m.in.: ALHAMBRA – dawna rezydencja arabskich sułtanów ze wspaniałymi ogrodami GENERALIFE, KAPLICA KRÓLEWSKA, spacer dzielnicą arabską. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WALENCJI, krótkie zwiedzanie miasta m.in.: KATEDRA z wieżą MIGUELETE, GIEŁDA JEDWABIU, HALA TARGOWA. Zakwaterowanie w hotelu na Costa Azahar, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Costa Brava. Spacer po OGRODZIE BOTANICZNYM MARIMURTRA w BLANES, następnie REJS łodzią wzdłuż wybrzeża do miasteczka TOSSA DE MAR, czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 11

Śniadanie, całodzienny wypoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 12

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Riwierę Francuską do MONAKO. Spacer,
zwiedzanie m.in.: PAŁAC KSIĄŻĘCY, OGRODY, KASYNO, czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, w okolicy Monako, nocleg.

Dzień 13

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 14

Przyjazd do kraju na miejsca wyjazdów w godzinach porannych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 3150 zł

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 10 noclegów w hotelach **/*** w Hiszpanii (pok. 2, 3 os z łazienkami), 2 noclegi tranzytowe (pok. 2,3 os. z łazienkami)
– wyżywienie: 12 śniadań, 10 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki / przewodnika
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (950 zł)

Wycieczka objazdowa Hiszpania 14 dni 1 212x300 - HISZPANIA „España, ole!” Wycieczka objazdowa Hiszpania 14 dni 2 212x300 - HISZPANIA „España, ole!”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(