blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

AUSTRIA I CZECHY „Wiedeń i Morawski Kras”

Typ wycieczki: 4 dni, Austria, Czechy,

austria leszek wycieczki kilkudniowe - AUSTRIA I CZECHY „Wiedeń i Morawski Kras”

Dzień 1

7:00 – wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy do miejscowości KROMERIZ – zwiedzanie barokowego PAŁACU BISKUPIEGO. Przejazd KOLEJKĄ ELEKRTYCZNĄ PO OGRODACH. Spacer po RYNKU, RATUSZ, KOLUMNA MOROWA, czas wolny. Przejazd do hotelu na terenie Czech, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przekroczenie granicy i przejazd do WIEDNIA. Zwiedzanie STAREGO MIASTA n.in.: KATEDRA ŚW. SZCZEPANA, ULICA GRABEN z KOLUMNĄ ZARAZY, czas wolny. Następnie RING- STRASSE: zwiedzanie do wyboru MUZEUM HISTORII NATURALNEJ (10 €) lub MUZEUM HISTORII SZTUK PIĘKNYCH (15 €), HOFBURG, TEATR DWORSKI oraz RATUSZ. Przejazd do III dzielnicy z ciekawą architektonicznie zabudową HUNDERTWASSERA. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wyjazd do WIEDNIA. Przejazd do SCHONBRUNNU – dawnej letniej rezydencji cesarskiej, zwiedzanie SAL CESARSKICH (krótsza trasa lub dłuższa trasa) i spacer po ogrodach m.in.: PALMIARNIA, OGRÓD RÓŻANY, FONTANNA NEPTUNA, GLORIETTA. Wyjazd na KAHLENBERG – panorama Wiednia, KOŚCIÓŁ ŚW. JÓZEFA. Obiadokolacja w restauracji. Przejazd na PRATER – zabawa w słynnym wesołym miasteczku, czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg,

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do BRNA, spacer ulicami STAREGO MIASTA. Przejazd i zwiedzanie jednej z JASKIŃ MORAWSKIEGO KRASU, następnie wyjazd kolejką nad PRZEPAŚĆ MACOCHA, czas wolny. Przyjazd do Żywca w godzinach wieczornych.

Cena: 750 zł

Cena zawiera:
-transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu **/*** w Czechach (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami)
– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje – 2 w hotelu, 1 w restauracji w Wiedniu (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki / przewodnika
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (240 zł)

Wycieczka Austria Wiedeń Czechy Morawski Kras 4 dni 1 212x300 - AUSTRIA I CZECHY „Wiedeń i Morawski Kras” Wycieczka Austria Wiedeń Czechy Morawski Kras 4 dni 2 212x300 - AUSTRIA I CZECHY „Wiedeń i Morawski Kras”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(