blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WŁOCHY „Włoskie przeboje”

Typ wycieczki: 9 dni, Włochy,

włochy leszek wycieczki kilkudniowe - WŁOCHY „Włoskie przeboje”

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy, nocny przejazd przez Austrię. 

Dzień 2 

Przyjazd do Włoch w godzinach rannych. Przejazd do PADWY, wizyta w Bazylice Św. Antoniego, gdzie znajduje się grobowiec patrona miasta i jego relikwie, spacer przez Valle dello Prato. Przejazd do WERONY, zwiedzanie miasta słynnych kochanków dziedziniec domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata, spacer przez centrum historyczne Werony place Erbe i Signori oraz Arena – rzymski amfiteatr. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do PIZY, zwiedzanie Placu Cudów Krzywa Wieża, Katedra, Baptysterium, czas wolny. Wyjazd do SIENY – legendarnego miasta założonego przez Remusa, była siedziba Biskupów – miasto wpisane w 1993 roku na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO, zwiedzanie Katedry Sieneńskiej, Baptysterium, zabytki wokół Placu Campo. Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 

Po śniadaniu przejazd do RZYMU, zwiedzanie Rzymu starożytnego Colosseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Forum Augusta, Forum Trajana, Forum Cezara, Kapitol, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, następnie zwiedzanie rzymskich placów Campo dei Fiori oraz Piazza Navona ze słynną fontanną Czterech Rzek. Spacer do Zamku Anioła a następnie Via della Conciliazione do Watykanu. Wizyta w Stolicy Apostolskiej. Nawiedzenie grobu Jana Pawła II i zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do ASYŻU, wizyta w Bazylice św. Franciszka. Zwiedzanie kościoła górnego ze słynnymi freskami Giotta oraz kościoła dolnego wraz z kryptą świętego. Spacer średniowiecznymi uliczkami miasta przez Rynek Miejski z fontanną i antyczną świątynią Minerwy oraz domem rodzinnym Św. Franciszka. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6 – 7

Śniadania i obiadokolacje. Czas poświęcony na plażowanie i wypoczynek w hotelu *** na RIWIERZE ADRIATYCKIEJ. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych San Marino (ok.25 €), Rawenna (ok.30 €), Rejs do Delfinarium (ok.32 €). Podane ceny są orientacyjne, wycieczki organizowane są przy min. 20 uczestnikach.

Dzień 8 

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Chioggi – rejs turystycznym stateczkiem po lagunach WENECJI. Spacer historycznymi dzielnicami Wenecji – plac św. Marka, bazylika Św. Marka, Campanilla, Wieża Zegarowa, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto. Powrót barką na parking. Przejazd przez Włochy, Austrię.

Dzień 9

Przejazd przez Czechy. Przyjazd do Żywca ok. 16.00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 1999 zł/os.

Cena zawiera:
– 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 i 3 os. z łazienkami
w okolicach Werony i Rzymu, 3 noclegi w hotelu *** w pokojach 2 i 3 os. z łazienkami na Riwierze Adriatyckiej, 6 śniadań i 6 obiadokolacji,
– ubezpieczenie w Axa (NW, KL, bagaż)
– przejazd komfortowym autokarem (barek, DVD, toaleta, klimatyzacja)
– opiekę licencjonowanego pilota

Wycieczka objazdowa Włochy Włoskie przeboje 9 dni doc1 212x300 - WŁOCHY „Włoskie przeboje” Wycieczka objazdowa Włochy Włoskie przeboje 9 dni doc2 212x300 - WŁOCHY „Włoskie przeboje”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(