blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez


Jednym z głównych elementów oferty naszego biura turystycznego jest wiele fascynujących wycieczek jednodniowych do ciekawych okolicznych miejsc w Polsce i zagranicą, które z pewnością sprawią, że Wasz wyjazd wakacyjny w Beskid Żywiecki i w Beskid Śląski stanie się jeszcze bardziej udany. Organizowane przez Beskidzkie Centrum Turystyki wyjazdy jednodniowe dadzą Wam możliwość zmiany o 180o charakteru Waszego wyjazdu wakacyjnego i urozmaicić swoje wakacje na Żywiecczyźnie. Jakie rodzaje wycieczek jednodniowych oferujemy w naszym biurze turystycznym?

Wycieczki po największych atrakcjach w polskich górach

Przede wszystkim oferujemy bardzo wiele wycieczek jednodniowych, które pozwolą Wam na zobaczenie najciekawszych atrakcji w polskich górach, zarówno w Beskidach, jak i w Pieninach, Gorcach, Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Górach Świętokrzyskich, Bieszczadach oraz w Tatrach Polskich i Słowackich. Zabierzemy Was m.in. na spływ przełomem Dunajca w Pieninach, dzień relaksu w termach w Bukowinie Tatrzańskiej czy na wyjazd do Zakopanego, wraz z biletami na Kasprowy Wierch.

Wycieczki jednodniowe na Słowację i do Czech

Oferujemy także bardzo dużo różnego rodzaju wycieczek na Słowację i do Czech. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wycieczki jednodniowe w trakcie których możesz obejrzeć najpiękniejsze miasta u naszych południowych sąsiadów, m.in. wycieczki do Pragi, wycieczki do Bratysławy czy wycieczki do Ołomuńca, Znojma i Mikulowa jak i wycieczki krajoznawcze, przede wszystkim Szlakiem Zbójników Karpackich w słowackich górach. Dzięki nam podczas pobytu w Beskidzie Żywieckim i Śląskim będziecie mogli także zobaczyć Tatry Niżne, Bielskie i Wysokie na Słowacji, przede wszystkim będziecie mieli możliwość wjechania kolejką górską na Łomnicę , czyli liczący aż 2634 m n.p.m. drugi co do wysokości szczyt Tatr Wysokich. Szczegóły naszej oferty wycieczek jednodniowych do Czech i na Słowację znajdziecie na naszej stronie.

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(