blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WŁOCHY „W Kraju Romea i Julii”

Typ wycieczki: 8 dni, Włochy,

włochy leszek wycieczki kilkudniowe - WŁOCHY

Dzień 1

15:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Czechy, nocny przejazd przez Austrię do Włoch.

Dzień 2

Przyjazd do PADWY – zwiedzanie: Uniwersytet, bazylika św. Justyny i św. Antoniego. Przejazd do WERONY – zwiedzanie obiektów z zewnątrz: kościół św. Zenona, Zamek Castelvechio, Arco dei Gavi – rzymski tuk triumfalny z I w n. e. i Brama Borsarich, plac miasta Piazza Bra, rzymski amfiteatr z I wieku.

Następnie pojedziemy do Piazza dei Signori w pobliżu którego znajduje się najwyższa w Weronie wieża Torre dei Lamberti. Będąc w Weronie nie zapomnimy, że jest to miasto słynnych kochanków – Romea i Julii. Odwiedzimy dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do PIZY, zwiedzanie Placu Cudów: Krzywa Wieża, Katedra, Baptysterium, czas wolny. Wyjazd do SIENY – legendarnego miasta założonego przez Remusa, była siedziba Biskupów – miasto wpisane w 1993 roku na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO, zwiedzanie Katedry Sieneńskiej, Baptysterium, zabytki wokół Placu Campo. Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd na zwiedzanie WATYKANU: bazylika św. Piotra, miejsce spoczynku Jana Pawła II. Zwiedzanie RZYMU – z zewnątrz: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami, Fontanna di Trevi. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do ASYŻU. W planie zwiedzanie słynnej bazyliki św. Franciszka z XIII wieku, Piazza Comune oraz kościół św. Klary założycielki zakonu Klarysek. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, przejazd do księstwa SAN MARINO – najstarsza republika świata znajdującą się w obrębie państwa włoskiego. Spacer wśród średniowiecznej architektury rozpoczniemy od najstarszej bramy prowadzącej do stolicy republiki – Bramy św. Franciszka. Następnie przejdziemy do Groty Kuszników i przed budynek parlamentu Republiki San Marino. Czas wolny na wypoczynek i plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 7 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WENECJI, rejs barką, zwiedzanie: plac św. Marka z bazyliką św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieża Zegarowa (z zewnątrz), spacer uliczkami miasta do mostu Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Jazda nocna przez Austrię i Czechy.

Dzień 8

Przyjazd do Żywca w godzinach dopołudniowych.

Cena od 1699 zł

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja),
– zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelu **/*** (1 nocleg w okolicach Montecatini Terme, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 2 noclegi w okolicach Rimini; pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami)
– wyżywienie: 5 śniadań wzmocnionych, 5 obiadokolacji (serwowane 2 dania + deser),
– opiekę licencjonowanego pilota,
– opłaty drogowe i graniczne,
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż),
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup),
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (500 PLN)

Wycieczka objazdowa Włochy 8 dni doc1 212x300 - WŁOCHY Wycieczka objazdowa Włochy 8 dni doc2 212x300 - WŁOCHY

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(