blank
blank

Wycieczki po Polsce

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

Przygotowując programy naszych wycieczek, oczywiście nie zapominamy o naszym pięknym kraju. W ofercie naszego biura podróży znajdziecie bardzo wiele wycieczek jednodniowych oraz wycieczek kilkudniowych do najciekawszych miejsc na południu Polski i nie tylko. Dzięki nam będziecie mieli możliwość dokładniejszego poznania Polski oraz podziwiania jej najwspanialszych zabytków architektonicznych, ale przede wszystkim piękna przyrody polskich gór. Co możesz zobaczyć dzięki skorzystaniu z oferty Beskidzkiego Centrum Turystyki?

Poznaj polskie góry z Beskidy Travel!

Głównym elementem naszej oferty wycieczek po Polsce są jednodniowe wyjazdy w najciekawsze miejsca w polskich górach. Dzięki nam będziecie mieć okazję dobrze poznać nie tylko Beskidy, w tym Beskid Żywiecki, Beskid Mały czy Beskid Śląski, ale także Gorce oraz Tatry. Jedną z najchętniej wybieranych opcji są wycieczki w Pieniny połączone ze spływem przełomem Dunajca. Jest to jedna z największych atrakcji regionu, z której chętnie korzystają turyści nie tylko z naszego kraju! Z nami zobaczysz jednak także wiele innych atrakcji. Zabierzemy cię m.in. do pięknego Wąwozu Homole czy pokażemy Zalew Czorsztyński. Zabierzemy Cię także do Zakopanego z możliwością wjechania na Kasprowy Wierch, gdzie będziecie mogli zobaczyć przepiękną panoramę Tatr. Możecie także skorzystać z możliwości wyjazdu do aquaparku w Białce Tatrzańskiej, aquaparku w Bukowinie Tatrzańskiej, aquaparku w Chochołowie, aquaparku w Szaflarach czy aquaparku w Zakopanem, Krakowie czy w Tychach.

Wycieczki do zabytkowych miast na południu Polski

Oferujemy także wiele ciekawych wycieczek do pięknych polskich miast i miasteczek. Z nami pojedziesz m.in. do Zakopanego, zwiedzisz Kraków, zobaczysz kopalnię soli w Wieliczce czy zamek prezydencki w Wiśle. Organizujemy również wycieczki kilkudniowe po najciekawszych miastach Dolnego Śląska.

Dopełnieniem naszej oferty są organizowane zimą i wczesną wiosną kuligi w Beskidach, Pieninach, Tatrach, Bieszczadach, Górach Świętokrzyskich oraz organizowane przez nas wyjazdy na Wielkanoc w góry I imprezy sylwestrowe z kuligiem.