blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

CZARNOGÓRA „Kraj wina, słońca i oliwek”

Typ wycieczki: 9 dni, Czarnogóra,

Dzień 1

8:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.

Dzień 2

Przyjazd do miejscowości SUTOMORE w Czarnogórze, zakwaterowanie w hotelu lub w willi. Odpoczynek  na plaży. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wyjazd w kierunku Boki Kotorskiej, niezwykle malowniczej zatoki, która wraz z nadbrzeżnymi miejscowościami została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do TIVAT, krótki spacer, wypłynięcie na całodzienny REJS PO BOCE KOTORSKIEJ. Przepłynięcie do Zalewu Herceg Novi, zwiedzanie HERCEG NOVI, m.in.: turecka TWIERDZA KANLI KULA, CERKIEW ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA, RYNEK. Przepłynięcie w pobliżu TWIERDZY MAMULA na PLAŻĘ ŽANJICE, czas wolny. Powrót do Boki, przepłynięcie cieśniny Verige na WYSPĘ MATKI BOSKIEJ ZE SKAŁ, postój na wyspie, zwiedzanie MUZEUM MORSKIEGO. Przypłynięcie do KOTORU, miasteczka ze wspaniale zachowaną średniowieczną zabudową, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym, m.in.: w programie zwiedzania KATEDRA ŚW. TRYFONA, KOLEGIATA NMP, WIEŻA ZEGAROWA, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, całodzienny odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd do BUDVY, spacer po STARÓWCE, CYTADELA, czas wolny. Wyjazd w kierunku Baru, po drodze krótki postój w miejscu ze wspaniałym widokiem na hotel-wyspę ŚWIĘTY STEFAN. Przejazd do STAREGO BARU, ruin zabytkowego średniowiecznego miasta, zwiedzanie, STARA OLIWKA, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, całodzienny odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, przejazd do PODGORICY, stolicy Czarnogóry, spacer po wąskich uliczkach STARA VAROŠ, dawnego tureckiego miasta, zwiedzanie m.in.: WIEŻA ZEGAROWA, STARY MOST na rzece Ribnica, a następnie CERKIEW ŚW. GRZEGORZA z X w. położony u stóp wzgórza Gorica, SOBÓR ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. Przejazd do VIRPAZAR, zwiedzanie zabytkowej twierdzy. REJS po JEZIORZE SZKODERSKIM zwiedzanie: WYSPY GRMOŽUR, przypłynięcie do RADUŠA – miejsca największej kryptodepresji na Bałkanach. Podczas rejsu poczęstunek: ser, szynka,
miód, sok, wino i rakija. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 8  

Śniadanie, odpoczynek na plaży, lunch, wykwaterowanie z hotelu lub z villi. Przejazd malowniczym kanionem rzeki Morača, zwiedzanie MONASTYRU MORAČA najstarszego czynnego czarnogórskiego klasztoru. Wyjazd w kierunku Polski, przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację.

Dzień 9

Przyjazd do Żywca w godzinach popołudniowych.

Cena od 1450 zł/os.

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelu lub w willi w Sutomore (pokoje 2,3,4 os. z łazienkami)
– 6 śniadań, 6 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie), 1 lunch (napoje do lunchu płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki / przewodnika
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (500 zł)

Wycieczka pobytowo objazdowa Czarnogóra 9 dni 1 212x300 - CZARNOGÓRA „Kraj wina, słońca i oliwek” Wycieczka pobytowo objazdowa Czarnogóra 9 dni 2 212x300 - CZARNOGÓRA „Kraj wina, słońca i oliwek” Wycieczka pobytowo objazdowa Czarnogóra 9 dni 3 212x300 - CZARNOGÓRA „Kraj wina, słońca i oliwek”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(