blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA, WĘGRY „Słowackie Perełki, Budapeszt – Perła Dunaju i Muzeum Marcepanu”

Typ wycieczki: 4 dni, Słowacja, Węgry,

slowacja leszek wycieczki kilkudniowe - SŁOWACJA, WĘGRY „Słowackie Perełki, Budapeszt  – Perła Dunaju i Muzeum Marcepanu”

Dzień 1

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Słowację, zwiedzanie średniowieczno-renesansowego ORAWSKIEGO ZAMKU, przejazd do BAŃSKIEJ BYSTRZYCY, spacer po starówce, czas wolny. Obiad w restauracji. Przyjazd do BUDAPESZTU, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wyjazd na WZGÓRZE ZAMKOWE, zwiedzanie m.in.: BASZTA RYBACKA, neogotycki KOŚCIÓŁ MACIEJA oraz ZAMEK KRÓLEWSKI, czas wolny. Przejazd na drugi brzeg Dunaju, spacer po Peszcie, m.in.: zwiedzanie neorenesansowej BAZYLIKI ŚW. STEFANA, PLAC VOROSMARTY, największy deptak w Budapeszcie – VACI UTCA, HALA TARGOWA VASARCSARNOK, czas wolny.  Następnie godzinny REJS STATKIEM PO DUNAJU. Regionalna obiadokolacja z lampką wina w restauracji. Wyjazd na WZGÓRZE GELLERTA – panorama Budapesztu. Powrót do hotelu, nocleg. 

Dzień 3

Śniadanie, zwiedzanie TROPIKALNEGO OCEANARIUM – największe morskie akwarium w Środkowej Europie, czas wolny. Przejazd do ESZTERGOMU – kolebki katolicyzmu na Węgrzech, zwiedzanie BAZYLIKI. Przejazd do WYSZEHRADU dawnej rezydencji królewskiej, zwiedzanie TWIERDZY z piękną panoramą Zakola Dunaju. Następnie przejazd do SZENTENDRE – malowniczego miasteczka położonego na zboczach naddunajskich wzgórz. Spacer po centrum oraz zwiedzanie MUZEUM MARCEPANU, obiadokolacja z lampką wina w restauracji przy muzyce węgierskiej, powrót do Budapesztu, nocleg. 

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie PARLAMENTU. Objazd WYSPY MAŁGORZATY, podczas którego można obejrzeć m.in.: ruiny KLASZTORU DOMINIKANEK oraz TEATR LETNI. Wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 12. 00, powrót do Żywca w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 799 zł/os.

Cena zawiera:
-3 noclegi w hotelu / pokoje z łazienkami
-3 śniadania i obiadokolacje.1 obiad na Słowacji (napoje do obiadu płatne we własnym zakresie), 1 obiadokolacja z lampką wina w restauracji w Budapeszcie (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie), 1 obiadokolacja z lampką wina w restauracji przy muzyce węgierskiej w Szentendre (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie).
-opieka polskiego pilota podczas całej wycieczki
-przejazd autokarem klasy LUX: klimatyzacja, DVD, WC, barek
-ubezpieczenie w Axa (KL i NNW)
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Węgry Budapeszt Zakole Dunaju 4 dni doc1 212x300 - SŁOWACJA, WĘGRY „Słowackie Perełki, Budapeszt  – Perła Dunaju i Muzeum Marcepanu” Wycieczka Węgry Budapeszt Zakole Dunaju 4 dni doc2 212x300 - SŁOWACJA, WĘGRY „Słowackie Perełki, Budapeszt  – Perła Dunaju i Muzeum Marcepanu”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(