blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WĘGRY „Budapeszt – Perła Dunaju, Zakole Dunaju i Eger – miasto wina”

Typ wycieczki: 4 dni, Węgry,

Węgry leszek wycieczki kilkudniowe - WĘGRY „Budapeszt – Perła Dunaju, Zakole Dunaju i Eger – miasto wina”

Dzień 1

7:30 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd przez Słowację, Węgry do Esztergomu – kolebki katolicyzmu na Węgrzech i siedziby najwyższych władz kościoła węgierskiego, zwiedzanie Bazyliki – największej świątyni katolickiej na Węgrzech. Następnie przejazd do Budapesztu, wyjazd na wznoszącą się ponad 130 m nad poziom Dunaju górę Gelerta, spacer widokową trasą wzdłuż cytadeli. Obiadokolacja w restauracji. Wieczorny rejs statkiem po Dunaju w scenerii podświetlonego Budapesztu. Nocleg w hotelu.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Egeru w programie m.in. Bazylika, Kościół Minorytów (z relikwiami św. Kingi, królowej Jadwigi oraz Bł. Jolanty), Minaret, Zamek Egerski, Plac Istvana Dobo, następnie przejazd do Egerszaloku nazywanego węgierskim Pamukkale. Dla chętnych możliwość kąpieli w basenach termalnych. Następnie wizyta w Dolinie Pięknej Pani, zwiedzanie winnic, degustacja wina połączona z obiadokolacją. Powrót do hotelu w Budapeszcie.

Dzień 3 

Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu, m.in. Parlament, Bazylika Św. Stefana, spacer słynną ulicą Vaci. Przejazd na Wzgórze Zamkowe – Zamek Budański, Kościół Macieja, Baszty Rybackie. Następnie przejazd do Szentendre, spacer po barokowym centrum, zwiedzanie Muzeum Marcepanu oraz Muzeum Miniatur. Obiadokolacja z winem przy muzyce cygańskiej w jednej z ludowych restauracji. Powrót do Budapesztu. Nocleg w hotelu.

Dzień 4

Po śniadaniu objazd wyspy Małgorzaty, ruiny klasztoru Dominikanów z XIII w. Następnie przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia, przejście przez Park Miejski na dziedziniec Zamku Vajdahunyad – uznawanego za jeden z najpiękniejszych zabytków stolicy (zwiedzanie z zewnątrz). W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Słowację do Polski. Powrót do Żywca około godz. 20.00.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 750 zł/os.

Cena zawiera:
-transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
-zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach *** (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje w restauracji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka Węgry Esztergom Budapeszt Eger Szentendre 4 dni doc1 212x300 - WĘGRY „Budapeszt – Perła Dunaju, Zakole Dunaju i Eger – miasto wina” Wycieczka Węgry Esztergom Budapeszt Eger Szentendre 4 dni doc2 212x300 - WĘGRY „Budapeszt – Perła Dunaju, Zakole Dunaju i Eger – miasto wina”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(