blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

GRECJA „Magiczny Peloponez – Kolebka Greckiej Kultury”

Typ wycieczki: 11 dni, Grecja,

grecja leszek wycieczki kilkudniowe - GRECJA „Magiczny Peloponez – Kolebka Greckiej Kultury”

Dzień 1

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.

Dzień 2

Przyjazd do miejscowości KALAMBAKA w Grecji. Wizyta w pracowni ikon, zwiedzanie METEORÓW – klasztorów zawieszonych na skałach, zaliczanych do 7 cudów świata. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DELF, gdzie znajdują się jedne z najpiękniejszych wykopalisk archeologicznych w Grecji. Zwiedzanie m.in.: ŚWIĘTY OKRĄG APOLLINA, MARMARIA, muzeum archeologiczne, czas wolny. Przejazd do monastyru OSIOS LUKAS z X w. (z bezcennymi mozaikami). Przejazd do Aten, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, wieczorny spacer wokół AKROPOLU, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie stolicy Grecji ATEN m.in.: AKROPOL, AGORA, spacer po dzielnicy PLAKA, zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Przejazd nad KANAŁ KORYNCKI. Przejazd do nadmorskiego kurortu Tolo, zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wyjazd do MYKEN, zwiedzanie m.in.: SKARBIEC ATREUSZA, CYTADELA, MUZEUM ARCHEOLOGICZNE. Przejazd do NAFPLIONU zwanego „Grecką Wenecją”, spacer po uroczej STARÓWCE, czas wolny. Przejazd do EPIDAUROS, zwiedzanie WYKOPALISK ASKLEPIONU ze słynnym, najlepiej zachowanym TEATREM w Grecji. Powrót do hotelu, wypoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, całodzienny rejs na WYSPY ZATOKI SAROŃSKIEJ: malowniczą, cichą SPETSES oraz zabytkową, słynącą z osiołków jako jedynego środka transportu HYDRĘ. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do MISTRY – zwiedzanie ruin bizantyjskiego miasta, położonego na zboczu górskim ponad Spartą: KASTRO na szczycie wzgórza, PAŁAC DESPOTÓW, bizantyjskie kościoły z zachowanymi malowidłami, KATEDRA, ruiny kamiennych domów i ulic. Przejazd do SPARTY, zwiedzanie antycznych ruin, czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, w okolicach miasteczka Githion, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd na Półwysep Máni, najbardziej egzotyczny zakątek Peloponezu. Rejs łódką po podziemnej rzece w JASKINI DIROÚ, jednej z najpiękniejszych mokrych jaskiń na świecie. Spacer po AREOPOLIS – miasta z domami – wieżami do VATHY – wymarłego miasteczka z domami w kształcie wież obronnych. Następnie GERAKI – tradycyjna grecka wioska. Przejazd do Olimpii, zakwaterowanie w hotelu w okolicach starożytnego miasta, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie OLIMPII, gdzie narodziła się idea igrzysk olimpijskich.
W programie m.in.: WYKOPLALISKA, STADION, miejsce rozpalania znicza olimpijskiego i MUZEUM ARCHEOLOGICZNE. Przejazd do nadmorskiej miejscowości na Riwierze Olimpijskiej, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, czas wolny na wypoczynek na plaży, wykwaterowanie, wyjazd w godzinach popołudniowych w kierunku Polski.

Dzień 11

Powrót do Żywca w godzinach popołudniowych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena od 2250 zł

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami), 1 nocleg w pensjonacie (studia 2, 3 os. z łazienkami)
– wyżywienie: 8 śniadań, 8 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki / przewodnika
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (750 zł)

Wycieczka objazdowa Grecja Peloponez 11 dni 1 212x300 - GRECJA „Magiczny Peloponez – Kolebka Greckiej Kultury” Wycieczka objazdowa Grecja Peloponez 11 dni 2 212x300 - GRECJA „Magiczny Peloponez – Kolebka Greckiej Kultury” Wycieczka objazdowa Grecja Peloponez 11 dni 3 212x300 - GRECJA „Magiczny Peloponez – Kolebka Greckiej Kultury”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(