blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

WĘGRY „Budapeszt ze zwiedzaniem Parlamentu, Miszkolc z kąpielami termalnymi, Eger z biesiadą cygańską”

Typ wycieczki: 4 dni, Węgry,

Węgry leszek wycieczki kilkudniowe - WĘGRY „Budapeszt ze zwiedzaniem Parlamentu, Miszkolc  z kąpielami termalnymi, Eger z biesiadą cygańską”

Dzień 1

7:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd przez Słowację do BAŃSKIEJ BYSTRZYCY, spacer, czas wolny. Przekroczenie granicy słowacko-węgierskiej. Przyjazd do BUDAPESZTU na PLAC BOHATERÓW – spacer po PARKU VAROSLIGET, podczas którego można obejrzeć m.in. ZAMEK VAJDAHUNYAD, REPLIKĘ ŚWIĄTYNI z JÁK, POMNIK ANONIMA. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wyjazd na WZGÓRZE ZAMKOWE, zwiedzanie m.in.: BASZTA RYBACKA, neogotycki KOŚCIÓŁ MACIEJA  oraz ZAMEK KRÓLEWSKI, następnie godzinny REJS STATKIEM PO DUNAJU. Spacer po Peszcie, zwiedzanie m.in.: neorenesansowej BAZYLIKI ŚW. STEFANA, PLAC VOROSMARTY, największy deptak w Budapeszcie – VACI UTCA, HALA TARGOWA VASARCSARNOK, czas wolny. Regionalna obiadokolacja z lampką wina w restauracji. Wyjazd na WZGÓRZE GELLERTA – panorama Budapesztu. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wyjazd do MISZKOLCA TAPOLCY – kąpiel w basenach termalnych w grotach. Przejazd do EGERU. Spacer po zabytkowej części miasta: BAZYLIKA, MINARET, KOŚCIÓŁ MINORYTÓW. Wizyta w DOLINIE PIĘKNEJ PANI, obiadokolacja przy muzyce węgierskiej z degustacją wina. Powrót do hotelu w Budapeszcie, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie PARLAMENTU. Objazd WYSPY MAŁGORZATY, podczas którego można obejrzeć m.in.: ruiny KLASZTORU DOMINIKANEK oraz TEATR LETNI. Wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 12:00, powrót do Żywca w godzinach wieczornych.

Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach i ręcznikach.

Cena od 799 zł/os.

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu **/*** w Budapeszcie (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
– wyżywienie: 3 śniadania, 1 obiadokolacja w hotelu, 1 obiadokolacja z lampką wina w restauracji w Budapeszcie (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie), 1 obiadokolacja z degustacją wina przy muzyce węgierskiej w restauracji w Egerze (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki / przewodnika
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (299 zł)

Wycieczka Węgry Budapeszt Miszkolc Eger 4 dni 1 1 212x300 - WĘGRY „Budapeszt ze zwiedzaniem Parlamentu, Miszkolc  z kąpielami termalnymi, Eger z biesiadą cygańską” Wycieczka Węgry Budapeszt Miszkolc Eger 4 dni 2 1 212x300 - WĘGRY „Budapeszt ze zwiedzaniem Parlamentu, Miszkolc  z kąpielami termalnymi, Eger z biesiadą cygańską”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(