blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

FRANCJA „Lazurowe Wybrzeże i Prowansja”

Typ wycieczki: 8 dni, Francja,

francja leszek wycieczki kilkudniowe - FRANCJA „Lazurowe Wybrzeże i Prowansja”

Dzień 1

7:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd tranzytem przez Czechy i Austrię. Zakwaterowanie w hotelu, w okolicy Werony, nocleg.

Dzień 2 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do NICEI – stolicy Lazurowego Wybrzeża. Spacer po centrum, PROMENADE DES ANGLAIS, barokowa część miasta, WZGÓRZE ZAMKOWE. Przejazd do ANTIBES – starożytnego miasta – spacer po STARYM MIEŚCIE, PROMENADE AMIRAL DE GRASSE
z widokiem na jeden z największych portów nad Morzem Śródziemnym. Zakwaterowanie w hotelu,
w Cannes, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do portu w CANNES – REJS NA WYSPĘ ŚW. MAŁGORZATY, czas wolny. Zwiedzanie CANNES miasta znanego z festiwali filmowych. Spacer historyczną dzielnicą LE SUQUET, promenada LA CROISETTE, PAŁAC FESTIWALOWY i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd. Następnie wizyta w „zapachowej stolicy Europy” – GRASSE, MUZEUM PERFUM FRAGONARD, w którym będzie można poznać proces powstawania zapachów i zakupić perfumy. Spacer po STARYM MIEŚCIE m.in.: KATEDRA NOTRE-DAME-DU-PUY, PLACE DU 24-AOUT, promenada PLACE DU COURS. Następnie przejazd do VENCE. Zwiedzanie m.in.: PLAC DU PEYRA, PLAC CLEMENCEAU. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do najpiękniejszego w Europie WĄWOZU VERDON – odpoczynek nad JEZIOREM ŚW. KRZYŻA – możliwość wypożyczenia rowerków wodnych i wpłynięcia do wąwozu. Przejazd do urokliwego MOUSTIERS ST. MARIE – spacer po miasteczku. Przejazd do AIX EN PROVENCE, najbogatszego miasta na wybrzeżu – krótki spacer główną aleją COUR MIRABEAU. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Marsylii, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd do ARLES – miasta zbudowanego na skale, w którym żył i tworzył Van Gogh. Zwiedzanie amfiteatru LES ARENES, TERMY KONSTANTYNA, KOŚCIÓŁ ST-TROPHIME, arcydzieło architektury romańskiej. Przejazd do trzypoziomowego akweduktu PONT DU GARD, cudu techniki z czasów rzymskich. Następnie zwiedzanie AWINION – PAŁAC PAPIEŻY oraz MOST SAINT BENEZET, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, KATEDRA NOTRE-DAME-DES-DOMS, malowniczy PLACE CRILLON i centralny punkt miasta PLAC DE L’HORLOGE. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie MARSYLII – najstarszego portu Francji, BAZYLIKA NOTRE-DAME-DE-LA-GARDE położona na wzgórzu La Garde. Przejazd do CASSIS – jednego z najpiękniejszych kurortów Prowansji. Wjazd do centrum kolejką miejską. Spacer uliczkami starego miasta i portu, czas wolny w jednej z restauracji z bajecznym widokiem na zatokę. Przejazd do SAINT TROPEZ – spacer po mieście m.in. PLACE DE LICES, malowniczy port oraz budynek posterunku policji znany z serii filmów o żandarmie. Przejazd do hotelu w Cannes, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do KSIĘSTWA MONAKO – jednego z najmniejszych państw Europy. Zwiedzanie PAŁAC KSIĄŻĘCY, MUZEUM OCEANOGRAFICZNE, KASYNO, neoromańska KATEDRA ŚW. MIKOŁAJA, gdzie znajdują się groby monakijskich książąt. Spacer po MONTE CARLO, czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski, w godzinach popołudniowych.

Dzień 8

Przyjazd do Żywca w godzinach popołudniowych.

Cena od: 1970 zł

Cena zawiera:
-transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 1 nocleg tranzytowy w hotelu **/*** (pok. 2, 3 os. z łazienkami), 5 noclegów ze śniadaniami w hotelach **/*** (pok. 2 os. z łazienkami)
– wyżywienie: 6 śniadań
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (750 zł)
Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 80 EUR. Obiadokolacja we Francji od 15 EUR. Warto mieć przy sobie drobne € na toaletę, kawę.
Obowiązkowa dopłata: opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10zł / os.

Wycieczka Francja Lazurowe Wybrzeże Prowansja 8 dni 1 212x300 - FRANCJA „Lazurowe Wybrzeże i Prowansja” Wycieczka Francja Lazurowe Wybrzeże Prowansja 8 dni 2 212x300 - FRANCJA „Lazurowe Wybrzeże i Prowansja” Wycieczka Francja Lazurowe Wybrzeże Prowansja 8 dni 3 212x300 - FRANCJA „Lazurowe Wybrzeże i Prowansja”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(