blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

FRANCJA „Bonjour la France”

Typ wycieczki: 6 dni, Francja,

francja leszek wycieczki kilkudniowe - FRANCJA „Bonjour la France”

Dzień 1

9.00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd przez Niemcy do Francji.

Dzień 2

Przyjazd do Paryża w godzinach rannych, zwiedzanie centrum historycznego PARYŻA, m.in.: La Cite – najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle – największe witraże Europy, dzielnica łacińska – ogrody luksemburskie, Panteon (dla chętnych wejście do środka – miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie oraz zasłużonych dla Francji), Sorbona, spacer przez ogrody Tuilieres do Luwru – dawny pałac królewski, a obecnie muzeum sztuki – jedno z największych i najczęściej odwiedzanych na świecie, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd autokarem do WERSALU – zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach. Przejazd do Paryża pod tuk Triumfalny (możliwość wejścia na Łuk – panorama Paryża) i spacer po Champs Elysees reprezentacyjnej paryskiej alei, Hotel des lnvalides z grobem Napoleona, Plac Trocadero, Wieża Eiffela, czas wolny, rejs po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd do AMBOISE, gdzie znajduje się jeden z najpiękniejszych i najważniejszych zamków w historii Francji wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, związany z życiem Leonardo da Vinci, Imponująca budowla rozciąga się nad samym brzegiem Loary. Przejazd do CHENONCEAU-zwiedzanie renesansowego zamku jedynego w swoim rodzaju „zamku na rzece”, spacer wysadzaną platanami aleją do ogrodów zamkowych, CHAMBORD – „perły w koronie” króla Franciszka I. Zwiedzanie jednej z najpotężniejszych, a zarazem najpiękniejszych posiadłości królewskich we Francji, wspaniałego renesansowego pałacu, którego autorstwo przypisuje się miedzy innymi Leonardo da Vinci, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, zwiedzanie BLOIS – min. zamek, ulubiona rezydencja francuskich królów, spacer po mieście – malownicza starówka, nabrzeże Loary, katedra St-Louis. Przyjazd do ORLEANU – miasta o królewskich i republikańskich tradycjach, kojarzonego z postacią Joanny d’Arc. Zwiedzanie: Stare Miasto, XVI-wieczny hotel Groslot, gotycka katedra Saint-Croix, pomnik Joanny d’Arc. Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną, nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 6

Przyjazd do Żywca w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Cena od 1499 zł

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja),
– zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu **/*** na przedmieściach Paryża (pokoje 2,3 osobowe z łazienkami),
– wyżywienie: 3 śniadania kontynentalne, 3 obiadokolacje dwudaniowe z deserem w restauracjach self-service,
– opiekę licencjonowanego pilota,
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż),
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (500 zł)

Wycieczka objazdowa Francja 6 dni doc1 212x300 - FRANCJA „Bonjour la France” Wycieczka objazdowa Francja 6 dni doc2 212x300 - FRANCJA „Bonjour la France”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(