blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

NIEMCY „Bawaria – Kraina Baśniowych Zamków”

Typ wycieczki: 6 dni, Niemcy,

niemcy leszek wycieczki kilkudniowe - NIEMCY „Bawaria – Kraina Baśniowych Zamków”

Dzień 1

7:00 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd tranzytem przez Czechy i Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Monachium, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do stolicy Bawarii – MONACHIUM. Zwiedzanie STAREGO MIASTA m.in.: KATEDRA NMP, RATUSZ, REZYDENCJA WITTELSBACHÓW , czas wolny. Zwiedzanie MIASTECZKA OLIMPIJSKIEGO, wyjazd na WIEŻĘ OLIMPIJSKĄ, czas wolny. Przejazd do pensjonatu w okolicy Schongau, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 3 

Śniadanie, wyjazd do ZAMKU HOHENSCHWANGAU – zwiedzanie wnętrz, następnie „bajkowyZAMEK NEUSCHWANSTEIN – zwiedzanie wnętrz. Przejazd do słynnego miejsca pielgrzymkowego WIESKIRCHE – zwiedzanie rokokowego kościoła.

Wizyta w benedyktyńskim kościele w ETTAL, wzorowanym na Bazylice Grobu Świętego w Jerozolimie. Przejazd do OBERAMMERGAU – zwanego „malowanym miasteczkiem”- spacer po miejscowości. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd do miejscowości LINDERHOF – zwiedzanie wnętrz jednego z pałaców Ludwika II i spacer po ogrodach. Wyjazd do GARMISCH-PARTENKIRCHEN – krótki spacer po OLIMPIJSKIM STADIONIE ZIMOWYM. Wyjazd ZUGSPITZBAHN na najwyższy szczyt Niemiec Zugspitze (2.962 m n.p.m.). Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Przejazd do PRIEN, REJS PROMEM po Jeziorze Chiemsee na Wyspę Herreninsel, spacer do ZAMKU HERRENCHIEMSEE – zwiedzanie wnętrz. Następnie rejs na FRAUENINSEL – spacer po wyspie, czas wolny. Powrót do kraju przez Austrię i Czechy. 

Dzień 6

Przyjazd do Żywca w godzinach porannych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Cena od 1 350 zł

 

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
– zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu **/*** w okolicy Monachium (pok. 2, 3 os. z łazienkami), 3 noclegi w pensjonacie ** w okolicy Schongau (pok. 2,3 os. z łazienkami)
– wyżywienie: 4 śniadania w formie bufetu, 3 obiadokolacje (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki / przewodnika
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NNW + bagaż)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (550 zł)
Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – 125 EUR Warto mieć przy sobie drobne € na toaletę, kawę czy obiad na Słowacji.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen biletów.

Wycieczka objazdowa Niemcy Bawaria 6 dni 1 212x300 - NIEMCY „Bawaria – Kraina Baśniowych Zamków” Wycieczka objazdowa Niemcy Bawaria 6 dni 2 212x300 - NIEMCY „Bawaria – Kraina Baśniowych Zamków”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(