blank
blank

Wycieczki kilkudniowe z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

AUSTRIA „Cesarski Wiedeń”

Typ wycieczki: 3 dni, Austria,

austria leszek wycieczki kilkudniowe - AUSTRIA „Cesarski Wiedeń”

Dzień 1

7.30 wyjazd z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd przez Czechy, Austrię do Wiednia. Zwiedzanie, w programie m.in. Stare Miasto – Katedra Św. Szczepana – symbol miasta, ulica Graben z Kolumną Św. Trójcy, Kohlmarkt – reprezentacyjna i najdroższa ulica Wiednia, na której zlokalizowane są ekskluzywne sklepy luksusowych, światowych marek. Następnie spacer dziedzińcami Hofburga – dawnego pałacu cesarskiego i zimowej rezydencji Habsburgów. Czas wolny. Obiadokolacja w restauracji. Przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do centrum, całodzienne zwiedzanie, w programie m.in. barokowy Pałac Belweder – letnia rezydencja księcia Eugeniusza Sabaudzkiego – spacer po ogrodach z licznymi fontannami, mitologicznymi rzeźbami, następnie Karlsplatz z barokowym kościołem Św. Karola Boromeusza, Opera, Kärntner Strasse – słynny deptak. Czas wolny na kawę po wiedeńsku. Następnie Plac Marii Teresy z Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Historii Sztuk Pięknych, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Pomnik Sissi w Ogrodach Różanych, Apartamenty Cesarskie
w Hofburgu
. Obiadokolacja w restauracji. Następnie przejazd do III dzielnicy z interesującą architekturą Hundertwassera. Przejazd na Prater – słynne i najstarsze w Europie wesołe miasteczko. Czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Schönbrunn – letniej rezydencji Habsburgów. Spacer po ogrodach – Glorietta, fontanna Neptuna, Powozownia. Następnie przejazd na wzgórze Kahlenberg, z którego roztacza się panorama Wiednia, w programie m.in. kościół Św. Józefa. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Czechy do Polski. Powrót do Żywca około godz. 20.00.

Cena od 649 zł

Cena zawiera:
-transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
-zakwaterowanie
-2 noclegi w hotelu ** – *** (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
-wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w restauracji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)
– ubezpieczenie w Axa (KL + NW + bagaż)
– opieka licencjonowanego pilota podczas całej wycieczki
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)
Opcje: Dopłata do pokoju 1 osobowego (cena do ustalenia)

Wycieczka Austria Wiedeń 3 dni doc1 212x300 - AUSTRIA „Cesarski Wiedeń” Wycieczka Austria Wiedeń 3 dni doc2 212x300 - AUSTRIA „Cesarski Wiedeń”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(