blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA „Stolica Tatr – Poprad i Aquacity Poprad”

Typ wycieczki: Słowacja,

słowacja leszek wycieczki jednodniowe - SŁOWACJA „Stolica Tatr – Poprad i Aquacity Poprad”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przyjazd do Popradu, czas na relaks w słowackim aquaparku termalnym AquaCity Poprad. Goście ośrodka mogą relaksować się w 13 basenach z wodą o temperaturze od 30 do 38 °C, a także skorzystać z mnóstwa wodnych atrakcji. W skład AquaCity wchodzą dwa komfortowe hotele. Oprócz termalnego aquaparku ośrodek oferuje usługi wellness oraz zabiegi we własnym „Witalnym świecie”: zabiegi upiększające i propagujące zdrowy styl życia, masaże tradycyjne i tajlandzkie oraz nowoczesną metodę leczniczą prowadzoną w bardzo niskiej temperaturze – krioterapię, która dosłownie w kilka minut doskonale aktywuje i pobudza każdą komórkę w ciele człowieka. Dodatkowo co wieczór w AquaCity podziwiać można unikalne basenowe laserowe show, jedyne swego rodzaju w Europie Środkowej. Następnie obiad w zabytkowej części miasta, Spiskiej Sobocie stanowiącej historycznie najważniejszą część Popradu, turystycznego punku wyjściowego do Tatr. Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia, drobne zakupy i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Żywca około godziny 21:30.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.). Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach i ręcznikach.

Podczas wycieczki przekracza się granicę RP – należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty bądź paszport.

* Oferta sporządzona wg. Kursu Euro 4,50zł – Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w przypadku wzrostu kursu Euro.

Wycieczka Spisz Aquacity Popraw Spiska Sobota 212x300 - SŁOWACJA „Stolica Tatr – Poprad i Aquacity Poprad”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(