blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

PARKI ROZRYWKI „PARK INWAŁD – Średniowieczna warownia, przejazd ciuchcią do Mini Zoo Kucyk”

Typ wycieczki: Parki rozrywki,

parki rozrywki leszek wycieczki jednodniowe - PARKI ROZRYWKI „PARK INWAŁD – Średniowieczna warownia, przejazd ciuchcią do Mini Zoo Kucyk”

8:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd malowniczą trasą do Inwałdu, który znajduje się na Szlaku Zbójników Karpackich z racji jedynego na świecie Sanktuarium Matki Bożej Zbójnickiej. Zwiedzenie sanktuarium, przejazd do Parku Rozrywki Inwałd, który składa się z Parku Miniatur, Dinolandii, Warowni Inwałd, Ogródu Jana Pawła II, Mini Zoo Kucyk oraz z ParkHotelu Łysoń. W programie wycieczki jest przewidziany pobyt w Średniowiecznej Warowni otoczonej drewnianymi balami. Przekraczając jego podwoje cofniemy się do XV wieku. Kamienista droga prowadzi nas na dziedziniec średniowiecznej warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca – średniowieczną osadę, zbrojownię, salę tortur czy Park Ruchomych Smoków. Na miejscu można spotkać garncarza wypalającego garnki, niewiasty tkające materiały na krośnie, kowala wykuwającego miecz oraz szewca zajmującego się wyrobem skórzanych ciżemek. Można również zagrać w bilarda, kręgle, postrzelać z łuku, zakręcić się na karuzeli beczułki, a na zamku zwiedzić komnatę damy, salę tortur, zbrojownię. W podziemiach można zagrać w laserowy paintball w otoczeniu smoków i rycerzy. Po zwiedzeniu średniowiecznej twierdzy przejazd Ciuchcią do Mini Zoo Kucyk w którym czekają na Was zwierzęta i te małe, i te duże – egzotyczne bażanty, osły, kozy, daniele, papużki, dzikie kaczki, lamy, emu, owce kameruńskie, kangury i szopy pracze. Te pupile to wielkie głodomory. Lubią być karmione przygotowanym poczęstunkiem. O każdym zwierzaku dowiecie się wielu ciekawostek. Znajdują się one przy zagrodach na specjalnych tabliczkach. Powrót Ciuchcią do Warowni. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około godziny 19:00.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Cena: 115 PLN

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem / busem,
– dwudaniowy obiad w restauracji T.Rextaurant na terenie parku rozrywki
– bilet wstępu do parku rozrywki,
– całodniowa opieka pilota wycieczki,
– przewodnik po parku rozrywki
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)

Wycieczka Park rozrywki Inwałd warownia mini zoo ciuchcia 212x300 - PARKI ROZRYWKI „PARK INWAŁD – Średniowieczna warownia, przejazd ciuchcią do Mini Zoo Kucyk”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(