blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

PARKI ROZRYWKI „PARK INWAŁD – z wizytą u Dinusia i Świętego’’

Typ wycieczki: Parki rozrywki,

parki rozrywki leszek wycieczki jednodniowe - PARKI ROZRYWKI „PARK INWAŁD - z wizytą u Dinusia i Świętego’’

8:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd malowniczą trasą do Inwałdu, który znajduje się na Szlaku Zbójników Karpackich z racji jedynego na świecie Sanktuarium Matki Bożej Zbójnickiej. Zwiedzenie sanktuarium, przejazd do Parku Rozrywki Inwałd, który składa się z Parku Miniatur, Dinolandii, Warowni Inwałd, Ogródu Jana Pawła II, Mini Zoo Kucyk oraz z ParkHotelu Łysoń. W programie wycieczki jest przewidziany pobyt w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia. To szczególne miejsce, w którym można cofnąć się w czasie i odbyć niezwykłą podróż do ery mezozoicznej. Wszystko za sprawą najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli świata dinozaurów. I tak z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Kompsognata wielkości kury czy też Mamenchizaura, który zaprasza gości na Plażę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – odpoczynek w cieniu trzcinowych parasoli, gra w minigolfa czy też wędrówki krętymi korytarzami Jaskini Tajemnic. W malowniczych plenerach Dinolandii można podziwiać wyjątkowy zestaw ponad pięćdziesięciu różnej wielkości figur dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Na grupę czeka mnóstwo atrakcji: armatki pneumatyczne, bule, dmuchane zjeżdżalnie, Euro Bungee, Jaskinia Tajemnic, kolejka Pirat, kule wodne, łódeczki, małpi gaj, minigolf, plac zabaw, plaża, poszukiwanie szkieletu dinozaura na plaży, salon gier, ściana wspinaczkowa, strzelanie z łuku, trampolina, żyroskop. Następnie obiad w restauracji na terenie parku rozrywki Dinolandia i czas na zakup pamiątek. Spacer do Ogrodów Jana Pawła II. W Ogrodzie Jana Pawła II znajduje się 3-hektarowe dzieło przedstawiające postać Papieża Pola, Bazylikę Św. Piotra w Watykanie i bazylikę Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Do stworzenia obrazu niezbędne było blisko 20 tys. odpowiednio dobranych roślin: drzew, krzewów, kwiatów i tony kamieni, żwiru i kruszywa. Wędrówka alejkami Ogrodu, których długość wynosi aż 8 km, pozwoli podziwiać poszczególne elementy całego obrazu, ale również zobaczyć zdjęcia przedstawiające drogę do świętości Papieża Polaka, czy też zapoznać się z niezwykłymi historiami z jego życia. Miejsce powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać życie i drogę do świętości Papieża Polaka. Ogród pełni ważną funkcję w rozwoju edukacji i kultury. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około 18:00.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Cena: 115 PLN

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem / busem,
– dwudaniowy obiad w restauracji T.Rextaurant na terenie parku rozrywki
– bilet wstępu do parku rozrywki,
– całodniowa opieka pilota wycieczki,
– przewodnik po parku rozrywki
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)

Wycieczka Park rozrywki Inwałd Dinolandia Ogród Jana Pawła II 212x300 - PARKI ROZRYWKI „PARK INWAŁD - z wizytą u Dinusia i Świętego’’

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(