blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

KOTLINA OŚWIĘCIMSKA „Goczałkowice, magiczne ogrody Kapiasa i spacer po uzdrowisku”

Typ wycieczki: Kotlina Oświęcimska,

oswiecimska leszek wycieczki jednodniowe - KOTLINA OŚWIĘCIMSKA „Goczałkowice, magiczne ogrody Kapiasa i spacer po uzdrowisku”

8:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do Goczałkowic. W Goczałkowicach zobaczymy ogrody Kapiasa, w których właściciel Bronisław Kapias postanowił podzielić się swoją pasją z innymi. Ogrody podzielone są na dwie części, Stare
i Nowe Ogrody
. Ogród Stary jest podzielony na zaułki i zakątki, co umożliwia zwiedzającym zapoznanie się z różnością architektury ogrodowej. Ogród Nowy składa się natomiast z kilku ogrodów tematycznych, tj. Wiejski, Zachodzącego Słońca, Nad Stawem, Wrzosowisko, Angielski. Budowane są następne ogrody. Na terenie obiektu znajdują się miejsca do zabawy dla dzieci, górki widokowe i labirynt. Na terenie obiektu mieści się restauracja, w której serwowane są domowe obiady i pyszne desery – wyroby własne! Można również odwiedzić Centrum Ogrodnicze i zakupić rozmaite rośliny. Czas na obiad (we własnym zakresie). Później spacer po Parku Zdrojowym, zabytkowe centrum uzdrowiskowe „Cafe Stara Pijalnia” i dawny „Hotel Prezydent”. Czas wolny na zakupy. Możliwość przejścia przez zaporę na Zbiorniku Goczałkowickim. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Żywca około godziny 16.30.  

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Cena: 65 PLN

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– wejście na teren ogrodów jest darmowy
– opieka pilota wycieczek, przewodnika beskidzkiego
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup).

Wycieczka Goczałkowice ogrody Karpiasa spacer po uzdrowisku 212x300 - KOTLINA OŚWIĘCIMSKA „Goczałkowice, magiczne ogrody Kapiasa i spacer po uzdrowisku”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(