blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

GORCE „Śladami Jana Pawła II, ks. Józefa Tischnera i Jana Fudali”

Typ wycieczki: Gorce,

gorce leszek wycieczki jednodniowe - GORCE „Śladami Jana  Pawła II, ks. Józefa Tischnera i Jana Fudali”

6:30 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do Rabki-Zdrój, krótki spacer po uzdrowisku następnie wizyta w Muzeum Etnograficznym im. W. Orkana w Rabce-Zdroju mieszczącym się w budynku drewnianego kościoła oraz Muzeum Zbójników i Górali Jana Fudali. Rabka Zdrój znajduje się na Szlaku Zbójników Karpackich. Przejazd do Łopusznej odwiedziny Muzeum ks. Józefa Tischnera które znajduje się w rodzinnym dworze niepospolitej rodziny Tetmajerów, dla chętnych krótki spacer na grób ks. Tischnera. W dalszej kolejności przejazd do o Dębna Podchalańskiego – zwiedzanie drewnianego kościółka św. Michała Archanioła wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd widokową górską trasą przez Ochotnicę Górną i Dolną będące kolebkami kultury wołoskiej i góralskiej na ziemiach Polski do Kamienicy – regionalny obiad w karczmie góralskiej. Po posiłku przejazd do Mszany Dolnej, spacer na rynek i nad rzeką Rabą. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około 21:00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschel, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).W kościele w Dębnie Podhalańskim obowiązuje odpowiedni strój. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Za dodatkową odpłatnością możliwość nabycia książki o ks. Józefie Tischnerze napisanej przez Szymona J. Wróbla 35 zł / 1 egz.

Cena: 160 PLN

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem / busem,
– regionalny obiad w karczmie,
– bilet wstępu do Muzeum Etnograficznego
– bilet wstępu do Muzeum Zbójników
– ofiara w kościele w Dębnie
– bilet wstępu na wystawę w Łopusznej
– całodniowa opieka pilota wycieczek,
– przewodnik lokalny
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Rabka Łopuszna Debno wersja krótka 212x300 - GORCE „Śladami Jana  Pawła II, ks. Józefa Tischnera i Jana Fudali”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(