blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

PODHALE „Szlakiem górskim do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr i po relaks do Bukowiny Tatrzańskiej”

Typ wycieczki: Podhale,

podhale leszek wycieczki jednodniowe - PODHALE „Szlakiem górskim do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr i po relaks do Bukowiny Tatrzańskiej”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do Łysej Polany wyjście na szlak Wierchporoniec – Rusinowa Polana, która od dawna była miejscem wypasu owiec i krów, nawiedzenie skromnej Kaplicy MB Jaworzyńskiej na Wiktorówkach, zejście powrotne Złotą Doliną do Małe Ciche. Podziwianie panoramy Tatr z Wierchu Zgorzelisko (1105 m n.p.m.) – czas na pamiątkowe zdjęcie i regionalny obiad w góralskiej karczmie. Przejazd do Bukowiny Tatrzańskiej, wizyta na termach (3h). Kompleks usytuowany jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Łączna powierzchnia lustra wody wszystkich basenów to 1885 m2 przy pojemności 2260 m3. Temperatura wody w basenach waha się w zależności od potrzeb w danym basenie w granicach 28–36 °C. Na kompleks term składa się 12 basenów, zjeżdżalnie (150 m), jacuzzi, masaże wodne oraz 12 rodzajów saun (m.in. fińskie, parowe, na podczerwień). Po kąpieli wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około 21:00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach
i ręcznikach.
 

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschel, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Cena: 160 zł / osoba

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem / busem,
– regionalny obiad w karczmie góralskiej,
– bilet wstępu do TPN
– bilet wstępu 3h do term w Bukowinie Tatrzańskiej
– całodniowa opieka pilota wycieczek,
– opieka przewodnika tatrzańskiego
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Rusinowa Polana Wiktorowki termy Bukovina 212x300 - PODHALE „Szlakiem górskim do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr i po relaks do Bukowiny Tatrzańskiej”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(