blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA „Stolica Tatr – Poprad i ThermalPark Vrbov”

Typ wycieczki: Słowacja,

słowacja leszek wycieczki jednodniowe - SŁOWACJA „Stolica Tatr – Poprad i ThermalPark Vrbov”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przyjazd do Vrbov, czas na relaks w słowackim Aquaparku termalnym ThermalPark. Na terenie kąpieliska jest 7 basenów z wodą mającą wyjątkowo dobry wpływ na narządy ruchu, reumatyzm, schorzenia sercowe, astmatyczne i na stany pozawałowe. Dobry efekt daje przede wszystkim wodny masaż wprost z termalnych źródeł o temperaturze 25-38°C. Na terenie basenu jest bufet, sklepy spożywcze, kioski (czynne w sezonie letnim). Na pobliskich sportowych stawach wędkarze po wykupieniu pozwolenia mogą łowić ryby. Obok kąpieliska jest camping z domkami. Następnie obiad w zabytkowej części miasta, Spiskiej Sobocie stanowiącej historycznie najważniejszą część Popradu, turystycznego punku wyjściowego do Tatr. Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia, drobne zakupy i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Żywca około godziny 22:00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschel, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.). Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach i ręcznikach.

Podczas wycieczki przekracza się granicę RP – należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty bądź paszport.

* Oferta sporządzona wg. Kursu Euro 4,50zł – Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w przypadku wzrostu kursu Euro.

Cena: 155 zł / osoba

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– bilet do ThermalPark
– opieka pilota wycieczek,
– regionalny obiad w restauracji,
– ubezpieczenie w Axa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Poprad Spiska Sobota ThermalPark Vrbov 212x300 - SŁOWACJA „Stolica Tatr – Poprad i ThermalPark Vrbov”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(