blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA „Kolejką na Łomnicki Szczyt 2634m”

Typ wycieczki: Słowacja,

słowacja leszek wycieczki jednodniowe - SŁOWACJA „Kolejką na Łomnicki Szczyt  2634m”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przyjazd do Tatrzańskiej Łomnicy: krótkie zwiedzanie miasteczka oraz przejazd kompleksem kolejek na trasie: Tatrzańska Łomnica – Start – Łomnicki Staw – Łomnicki Szczyt – wjazd na Łomnicki Szczyt należy do elitarnych atrakcji, bowiem wydajność kolejki to 45 os./godz. Wjedziemy wiszącą, 14 osobową kolejką linową na sam wierzchołek Łomnickiego Szczytu i będziemy rozkoszować się wspaniałą panoramą Tatr Wysokich oraz odpoczniemy sobie w stylowej kawiarni Dedo przez 50 minut. „Król Tatr” – jak nazywany jest Łomnicki Szczyt, jest najbardziej znanym i najpiękniejszym szczytem w Tatrach. Następnie przejazd do Starego Smokowca, wjazd kolejką liniową „Hrebienok” do wodospadów Zimnej Wody. Są to niewysokie (najwyższy ma 13 metrów wysokości), ale duże siklawy, tworzone na potrójnym polodowcowym progu doliny przez potok Zimną Wodę. Wodospady były jednym z najstarszych celów turystyki tatrzańskiej. Rozsławione zostały przez kuracjuszy i turystów wypoczywających w Starym Smokowcu. Regionalny obiad w restauracji oraz czas wolny po spacerze w Starym Smokowcu. Przyjazd do Żywca około godziny 21:00 / 22:00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Wyjazd kolejką na Łomnicki Szczyt uzależniony jest od warunków pogodowych. WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschel, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Podczas wycieczki przekracza się granicę RP – należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty bądź paszport.

* Oferta sporządzona wg. Kursu Euro 4,50zł – Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w przypadku wzrostu kursu Euro.

Cena: 369 zł / osoba

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– przejazd kolejką na trasie Tatrzańska Łomnica – Start – Łomnicki Staw – Łomnicki Szczyt
– przejazd kolejką liniową „Hrebienok”
– przewodnik lokalny
– opieka pilota wycieczek,
– regionalny obiad w restauracji,
– ubezpieczenie w Axa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Tatrzanska Łomnica Stary Smokowiec Hrebieniok 212x300 - SŁOWACJA „Kolejką na Łomnicki Szczyt  2634m”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(