blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA „Trekking w Tatrach Bielskich”

Typ wycieczki: Słowacja,

słowacja leszek wycieczki jednodniowe - SŁOWACJA „Trekking w Tatrach Bielskich”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przyjazd do Tatrzańskiej Kotliny, wejście do Jaskini Bielskiej, która znajduje się na Szlaku Zbójników Karpackich. Jaskinia Bielańska jest jedną z najczęściej odwiedzanych udostępnionych jaskiń na Słowacji. Oprócz dziwacznych form skalnych jest znana dzięki bogactwu występowania kalcytowej sintrowej ornamentyki. Pomimo faktu, że zainteresowanie atrakcjami przyrodniczymi jaskini trwa od ponad 125 lat, okoliczności jej powstawania nie są do dziś w pełni wyjaśnione. Po wyjściu z jaskini spacer szlakiem do jedynego schroniska w Tatrach Bielskich – Schroniska pod Szarotką, następnie Dolina Siedmiu Źródeł. Regionalny obiad w muzeum – Źdiarski Dom połączony z zwiedzaniem. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około godziny 22:30.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.  

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.). W jaskini panuje temperatura w granicach 6,5–7,1 °C i wilgotność 94–96%. Zalecamy ciepły strój.

Podczas wycieczki przekracza się granicę RP – należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty bądź paszport.

* Oferta sporządzona wg. Kursu Euro 4,50zł – Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w przypadku wzrostu kursu Euro.

Cena: 165 zł / osoba

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– bilet wstępu do Jaskini Bielskiej i Ździarskiego Domu
– obiad w karczmie,
– opieka pilota wycieczek,
– opieka przewodnika lokalnego,
– ubezpieczenie w Axa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka jaskinia Bielska schronisko pod Szarotka Zdziar 212x300 - SŁOWACJA „Trekking w Tatrach Bielskich”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(