blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

PIENINY „Zbójnickim Szlakiem przez oscypkową halę Majerz na Trzy Korony”

Typ wycieczki: Pieniny,

pieniny leszek wycieczki jednodniowe - PIENINY „Zbójnickim Szlakiem przez oscypkową halę Majerz na Trzy Korony”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przyjazd do Czorsztyna, rozpoczęcie wędrówki na halę Majerz – najłagodniejszym szlakiem – długimi i łagodnymi grzbietami górskimi, przez widokowe hale i łąki. Hala znajduje się na Szlaku Zbójników Karpackich. Po dojściu na Halę możliwość poczucia się niczym prawdziwi zbójnicy karpaccy degustując smakowite sery góralskie (oscypki, redykołki, bryndzę czy bundz). Po krótkim odpoczynku wyruszenie w dalszą drogę. Około 3 godzin zajmuje dojście do platformy widokowej prowadzącej na szczyt masywu „Trzech Koron” – Okrąglicę, z której można sycić się wspaniałym widokiem na przełom pieniński, wijący się Dunajec, Czerwony Klasztor oraz Tatry. Droga powrotna to zejście szlakiem żółtym do Krościenka nad Dunajcem. Stamtąd przejazd na regionalny obiad w góralskiej karczmie w Szczawnicy. Krótka chwila na pamiątkowe zdjęcia i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Żywca około godziny 21:30.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschel, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Cena: 120 PLN / osoba

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– bilet wstępu na platformę widokową Trzy Korony,
– obiad w karczmie góralskiej,
– opieka pilota wycieczek,
– opieka przewodnika lokalnego,
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Hala Majerz Trzy Korony krótka 212x300 - PIENINY „Zbójnickim Szlakiem przez oscypkową halę Majerz na Trzy Korony”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(