blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA „Zbójnickim Chodnikiem przez Tatry Wysokie po relaks w termach”

Typ wycieczki: Słowacja,

słowacja leszek wycieczki jednodniowe - SŁOWACJA „Zbójnickim Chodnikiem przez Tatry Wysokie po relaks w termach”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przyjazd do Starego Smokowca, wjazd kolejką liniową „Hrebienok” do wodospadów Zimnej Wody w słowackich Tatrach Wysokich. Są to niewysokie (najwyższy ma 13 metrów wysokości), ale duże siklawy, tworzone na potrójnym polodowcowym progu doliny przez potok Zimną Wodę. Wodospady były jednym z najstarszych celów turystyki tatrzańskiej. Rozsławione zostały przez kuracjuszy i turystów wypoczywających w Starym Smokowcu. Wyjście na szlak Hrebienok – Rainerova Chata – Dolina Zimnej Wody – Tatrzańska Leśna, zejście na parking i przejazd do Popradu. Regionalny obiad w restauracji oraz czas na relaks w Aquacity Poprad. Goście ośrodka mogą relaksować się w 13 basenach z wodą o temperaturze od 30 do 38 °C, a także skorzystać z mnóstwa wodnych atrakcji. W skład AquaCity wchodzą dwa komfortowe hotele. Oprócz termalnego aquaparku ośrodek oferuje usługi wellness oraz zabiegi we własnym „Witalnym świecie„: zabiegi upiększające i propagujące zdrowy styl życia, masaże tradycyjne i tajlandzkie oraz nowoczesną metodę leczniczą prowadzoną w bardzo niskiej temperaturze – krioterapię, która dosłownie w kilka minut doskonale aktywuje i pobudza każdą komórkę w ciele człowieka. Przyjazd do Żywca około godziny 23:00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.). Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach i ręcznikach.

Podczas wycieczki przekracza się granicę RP – należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty bądź paszport.

* Oferta sporządzona wg. Kursu Euro 4,50zł – Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w przypadku wzrostu kursu Euro.

Cena: 249 zł / osoba

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– wjazd kolejką na Hrebieniok
– 3h bilet wstępu do AquaCity Poprad
– przewodnik lokalny
– opieka pilota wycieczek,
– regionalny obiad w restauracji,
– ubezpieczenie w Axa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Tatry Stary Smokowiec Hrebieniok Zimna Woda Poprad 212x300 - SŁOWACJA „Zbójnickim Chodnikiem przez Tatry Wysokie po relaks w termach”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(