blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

PODHALE „W poszukiwaniu pasterzy wołoskich, zbójników i po relaks na termach”

Typ wycieczki: Podhale,

podhale leszek wycieczki jednodniowe - PODHALE „W poszukiwaniu pasterzy wołoskich, zbójników i po relaks na termach”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do Jurgowa, spacer między zabytkowymi szałasami na polanie Pod Okólne oraz przejście do rzeki Białki, następnie wizyta w Zagrodzie Sołtysów – oddziale Muzeum Tatrzańskiego będącą przykładem ubogiego gospodarstwa spiskiego z przełomu XIX i XX wieku. Jurgów leży na Szlaku Zbójników Karpackich. Przejazd do Białki Tatrzańskiej, wizyta na termach (3h). Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to miejsce niezwykłe – łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce kompleksu narciarskiego. Wodę termalną pozyskuje się z głębokości 2500 m, a jej temperatura osiąga 72 °C. To tylko liczby, które jednak wiele obrazują – do dyspozycji gości jest prawie 9 000 m² wodnej rozrywki i relaksu. Po kąpieli przejazd do Małe Ciche, Wierch Zgorzelisko (1105 m n.p.m.) – punkt widokowy na Tatry i Zakopane – czas na pamiątkowe zdjęcie i regionalny obiad w góralskiej karczmie. Przejazd do Zakopanego – kaplica na Jaszczurówce oraz czas wolny na Krupówkach. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około 21:00.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach i ręcznikach.

Cena: 165 PLN / osoba

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem / busem
– regionalny obiad w karczmie,
– bilet wstępu do Zagrody Sołtysa w Jurgowie
– 3 godzinny bilet wstępu do Term w Białce Tatrzańskiej
– całodniowa opieka pilota wycieczek,
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Białka Tatrzańska Jurgów Małe Ciche krótka 212x300 - PODHALE „W poszukiwaniu pasterzy wołoskich, zbójników i po relaks na termach”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(