blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

PARKI ROZRYWKI „Wizyta w Parku Rozrywki w Ogrodzieńcu’’

Typ wycieczki: Parki rozrywki,

parki rozrywki leszek wycieczki jednodniowe - PARKI ROZRYWKI „Wizyta w Parku Rozrywki  w Ogrodzieńcu’’

7:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd malowniczą trasą do Podzamcza w Ogrodzieńcu, który jest na Szlaku Zbójników Karpackich. Pobyt w parku rozrywki Ogrodzieniec, który poza bardzo dobrym położeniem (tuż obok pięknych ruin Ogrodzienieckiego Zamku) jest doskonałym miejscem edukacyjnym dla dzieci w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Park Rozrywki to wymarzone miejsce dla najmłodszych, jest tutaj karuzela wiedeńska, która dostępna jest nawet dla maleńkich dzieci, bowiem wewnątrz karuzeli stoi ławka dla dorosłych. Ponadto na maluchy czeka tu ogromny dmuchany zamek królewski, z którego korzystać można do woli, mniejsze dmuchańce, zjeżdżalnie i huśtawki. Dzieci na pewno będą zachwycone wizytą w tym miejscu. W Parku można też kupić pyszne lody, przydatne w upalne dni. Poza Parkiem Rozrywki w Parku Ogrodzieniec można odwiedzić Park Doświadczeń Fizycznych, który przybliży dzieciom podstawowe pojęcia fizyczne, Park Miniatur pokaże im historię, Dom Legend i Strachów przestraszy i zadziwi, a Tor Saneczkowy i  Park Rozrywki zabawi! Szczególnie polecamy zwiedzanie Parku Miniatur
Parku Doświadczeń z  przewodnikiem, który dostosowuje się do wieku dzieci i  dobiera historie i doświadczenia najlepiej odpowiadające ich zainteresowaniom. Następnie czas na obiad w restauracji na terenie parku. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około godziny 19:00.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Cena: 115 PLN

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem / busem,
– dwudaniowy obiad w restauracji T.Rextaurant na terenie parku rozrywki
– bilet wstępu do parku rozrywki
– całodniowa opieka pilota wycieczki,
– przewodnik po parku rozrywki
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)

Wycieczka Park Rozrywki Ogrodzieniec 212x300 - PARKI ROZRYWKI „Wizyta w Parku Rozrywki  w Ogrodzieńcu’’

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(