blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

PODHALE „Śladami Jana Krzeptowskiego Sabały i śpiących rycerzy w masywie Giewontu”

Typ wycieczki: Podhale,

podhale leszek wycieczki jednodniowe - PODHALE „Śladami Jana Krzeptowskiego Sabały i śpiących rycerzy w masywie Giewontu”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do Zakopanego wyjście na szlak na kultową dla Polaków górę – Giewont (1894 m n.p.m.). Na tę legendarną górę dotrzemy piękną Kondratową Doliną. Krótki postój przy Polanie Kalatówki, gdzie stale jest prowadzony wypas owiec, a następnie czas na odpoczynek przy kameralnym Schronisku na Hali Kondratowej. Zejście z Giewontu Doliną Strążyską. Przewodnik opowie ciekawe historie o zbójnikach tatrzańskich w tym o Janie Krzeptowskim Sabale. Po górskiej wędrówce, regionalny obiad w jednej z najstarszych karczm w Zakopanem. Jak Zakopane, to Krupówki, dlatego też wszyscy będą mieli możliwość pospacerowania po tym deptaku we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Żywca około 22:30.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Cena: 120 zł / osoba

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem / busem,
– regionalny obiad w karczmie,
– bilet wstępu do TPN
– całodniowa opieka pilota wycieczek,
– opieka przewodnika tatrzańskiego
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka Kuźnice Giewont Zakopane krótka 212x300 - PODHALE „Śladami Jana Krzeptowskiego Sabały i śpiących rycerzy w masywie Giewontu”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(