blank
blank

Wycieczki jednodniowe do Polski i zagranicę

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

SŁOWACJA „Traktem zbójnickim przez Tatry i Spisz”

Typ wycieczki: Słowacja,

słowacja leszek wycieczki jednodniowe - SŁOWACJA „Traktem zbójnickim przez Tatry i Spisz”

6:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przyjazd do Tatrzańskiej Kotliny, zwiedzanie jedynej udostępnionej jaskini w słowackich Tatrach Wysokich – Jaskini Bielskiej, która znajduje się na Szlaku Zbójników Karpackich. Przejazd do Kieżmarku, zwiedzanie ekspozycji muzealnej w zamku, spacer po mieście, czas wolny, regionalny obiad w restauracji w centrum miasta. W dalszej kolejności przejazd w okolice Szczyrbskiego Jeziora w Tatrach Wysokich. Jest to drugie co do wielkości po stronie słowackiej. Jezioro znajduje się na wysokości 1346 m n.p.m. Nad brzegiem jeziora znajdują się liczne zabudowania hotelowe i sanatoryjne. Nad południową zatoką otwarto w 2008 r. przystań łódek. Spacer nad jeziorem oraz krótka chwila na pamiątkowe zdjęcia i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Żywca około godziny 22:00. 

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.). W jaskini panuje temperatura w granicach 6,5–7,1 °C i wilgotność 94–96%. Zalecamy ciepły strój.

Podczas wycieczki przekracza się granicę RP – należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty bądź paszport.

* Oferta sporządzona wg. Kursu Euro 4,50zł – Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w przypadku wzrostu kursu Euro.

Cena: 175 zł / osoba

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– bilety wstępu do Jaskini Bielskiej,
– bilet wstępu do zamku w Kieżmarku
– opieka pilota wycieczek,
– regionalny obiad w karczmie,
– ubezpieczenie w Axa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)
– obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup)

Wycieczka jaskinia Bielska Szczyrbskie Pleso Kiezmark 212x300 - SŁOWACJA „Traktem zbójnickim przez Tatry i Spisz”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(