blank
blank

City Break – Najciekawsze miasta w Europie

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez


Nasza oferta wycieczek City Break to kilkudniowe wyjazdy turystyczne do najbardziej znanych miast w Europie. Jest to idealna oferta zarówno dla firm, które szukają ciekawego pomysłu na organizację wyjazdu integracyjnego dla swoich pracowników, jak i dla szukających ciekawych pomysłów na krótki urlop klientów indywidualnych.

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę City Break?

City Break to zupełnie nowy sposób podróżowania i prawdziwa innowacja w branży turystycznej, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród szukających ciekawych pomysłów na krótki wyjazd klientów. City Break to z definicji krótki, zaledwie 4-, 5-dniowy lub nawet weekendowy wyjazd do wybranego miasta w Europie. Jest to więc ciekawa alternatywa dla krótszych wycieczek jednodniowych oraz dla dłuższych wyjazdów. Taka forma wakacji pozwala zlikwidować ograniczenia związane z niewystarczającą ilością urlopu w pracy lub wolnego czasu oraz ograniczoną ilością dostępnych na ten cel funduszy. Jeżeli więc chcielibyście polecieć na kilka dni do jakiegoś ciekawego miasta w Europie, nasza oferta City Break jest przeznaczona właśnie dla Ciebie!

Jakie europejskie miasta możesz zobaczyć z Beskidy Travel?

W naszej ofercie znajdziecie w pełni zorganizowane, krótkie wyjazdy m.in. do najwspanialszych miast we Francji (Paryż), Hiszpanii (m.in. Barcelona, Madryt, Toledo), Grecji (Ateny) i we Włoszech (m.in. Neapol, Mediolan czy Florencja). Oprócz tego organizujemy także loty i pobyty m.in. w Budapeszcie, Pradze, Wilnie czy Sztokholmie. Szczegóły naszej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej oraz w naszych konspektach reklamowych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu!

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(