blank
blank

Wycieczki na Słowacje z Beskidy Travel

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

Jednym z głównych kierunków organizowanych przez nas wycieczek i wyjazdów jest Słowacja. Z Beskidy Travel możecie dobrze poznać kulturę i sztukę naszych południowych sąsiadów, obejrzeć najwspanialsze atrakcje przyrodnicze oraz antropogeniczne. Organizowane przez nas wycieczki na Słowację to zazwyczaj jednodniowe wypady, w trakcie których można zobaczyć konkretną atrakcję turystyczną. Mamy przygotowanych bardzo dużo takich wyjazdów, z których każdy z pewnością znajdzie coś, co w największym stopniu spełni jego indywidualne wymagania. Oto kilka najciekawszych rodzajów oferowanych przez nas wycieczek na Słowację.

Tatry Wysokie i inne atrakcje przyrodnicze na Słowacji

Jednym z głównych celów turystów odwiedzających Słowację są znajdujące się tam liczne atrakcje przyrodnicze, spośród których warto jest wyróżnić Tatry Wysokie. Z Beskidy Travel możecie się wybrać na wiele wycieczek jednodniowych, w trakcie których będziecie mogli poznać ten przepiękny obszar. Organizujemy m.in. wyjazdy, których celem jest wjechanie kolejką górską na Łomnicę, czyli drugi za Gerlachem, najwyższy szczyt Tatr. Możecie z nami także pojechać i zobaczyć jedno z najpiękniejszych jezior w Tatrach Słowackich, czyli Szczyrbskie Jezioro.

Oferujemy także wycieczki ze zwiedzaniem Liptowskiego Mikulasza, rejsem statkiem po Jeziorze Liptowska Mara oraz Demianowskiej Jaskini Wolności w Tatrach Niżnych.

Oprócz tego organizujemy także m.in. wyjazdy na Słowację, których celem jest spacer ścieżką w koronach drzew Bachledka blisko miejscowości Zdziar w masywie Magury Spiskiej.

Podróże szlakami najsłynniejszych zbójników

Karpaty to tereny, na których niegdyś działało bardzo wielu zbójników, którzy żyli z okradania przejeżdżających tędy kupców oraz żyjących w okolicy urzędników. Z Beskidy Travel możesz zobaczyć najciekawsze miejsca związane ze zbójnikami karpackimi, sprawdzić gdzie tak naprawdę żyli i działali Juraj Janosik, Wdowczyk, bracia Klimczakowie, Józef Baczyński, Ondraszek, czy Tomasz Uhorczik. Poznaj ciekawe legendy i ludowe podania o karpackich zbójnikach w Polsce, na Słowacji, w Czechach, na Ukrainie, w Rumunii i na Węgrzech.  Zabierzemy cię do wielu ciekawych miejsc na Szlaku Zbójników Karpackich.

Słowackie zabytki architektoniczne

Dzięki nam będziecie mogli także zobaczyć najciekawsze zabytki architektoniczne w najpiękniejszych miastach i zakątkach Słowacji, często wpisanych do światowej listy dziedzictwa UNESCO takich jak m.in. Bratysława, Koszyce, Bardejov, Kieżmark, Lewocza, Spiska Sobota, Zamek Orawski (Orawski Podzamok), Zamek Spiski, Bańska Szczawnica, Wlkoliniec, Trnava, Zwoleń, Dolny Kubin, Stara Lubowla czy Preszów. Niezwykle romantycznie prezentuje się zwiedzanie miasteczek na Małokarpackim Szlaku Winnym na Słowacji.

Zapraszamy! Jeżeli jest jakieś miejsce na Słowacji, do którego chcielibyście pojechać, a nie możecie go znaleźć w naszych katalogach, zachęcamy do kontaktu!